Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszik egy fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha tetszik egy fiú? Én úgy vettem észre hogy én nem tetszem neki. De ő nekem nagyon tetszik idősebb nálam de úgy érzem hogy ebből nem lessz semmi és ez nagyon bánt....

#szerelem #kapcsolat #Lehetetlen...
2023. ápr. 24. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, és legyél barátságos. azzal sztem senkinek sincs baja. aztán a következő lépés meg már kapcsolatfüggő
2023. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiemelted a kerdest….

Lett valami azota?

2023. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy lehetetelen!

Az hogy szerinted nem tetszel neki az nem jelent semmit

Tudod lehet hogy tetszel neki de pont azért úgy tesz mintha nem tetszenél neki(félénkebb), de az is lehet hogy még nem vett észre, ezért próbáld felhívni magadra a figyelmét.


Tanácsok:

-ha elmész melette akkor nézz rá->nézz a szemébe->szemezz vele->rá is mosolyoghatsz

-ha elmegy előtted mondjuk te ülsz a termetekben, folyosói padon...akkor is nézz rá (ne hajtsd le a fejed és addig ne nyomkodd a telódat)

-ha te mész el elotte akkor menj magabiztosan, húzd ki a hátad...

-probálj vele beszélni ("Mennyi az idő?","Hol van az a tanár?")

-bókolj neki (Ha még nem beszélgettek,akkor is bókolhatsz pl.(elmegy előtted és a barátnődnek azt mondod "de jól néz ki rajta..." lehetőleg úgy mond hogy ő is hallja)

-érj hozzá (nagyon cuki tud lenni ha "véletlen" hozzá érsz)

-menj neki mint a filmekben, essen ki a kezedből a könyv, a tolltartó (hátha segít összeszedni)

-köszönj neki (ha visszaköszön az jó jel)

-kérd valamilyen tantárgyban a segítségét (hiszen idősebb és ő már azt tanulta, ha félsz oda menni akkor menj oda a barátnőiddel kérjétek a segítségét) pl."nem értem ezt a matek házit tudnál benne segíteni" vagy "tudnál korepetálni matekból, ha segítesz akkor meghívlak kajálni"

-kérd el az instáját, snapjét, facebookját, vagy csak jelöld be (ha félsz bejelölni akkor bejelölhetitek egyszerre a barátnőddel)

-írj rá ("Szia, te nem a /osztály/-ba jársz...)

vagy csak egyszerűen mondd el neki hogy tetszik (mostanság kint volt egy kérdés hogy ha egy lány kezdeményezz akkor mi lesz belőle, sokan azt írták hogy kapcsolat.Szóval légy bátor és merész)


2023-ban már simán kezdeményezhetnek a lányok is


Hidd el sikerülni fog, szedd össze az önbizalmad

2023. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézz rá szépen, köszönj rá úgy, hogy mondod a nevét is. Ess útjába gyakran. Látszódjon, hogy várod, hogy megszólítson.
2023. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
Igyatok mustot
2023. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%
Amit #13 írt azok közül csak a szemkontaktussal értek egyet, az összes többivel csak nevetségessé tennéd, vagy megaláznád magad, ha bunkó módon reagálna és úgy jönne ki az egész, mintha te tepernél utána. Pedig a pasi a vadász, ő szokta levadászni a lányt, a nyomulós lányokat csak megszívatják, vagy kihasználják. Persze megszívatni úgy is megszívathat, ha ő nyomul rád, akkor viszont nincs is dolgod vele, felejtsd el.
2023. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
En azt nem ertem, hogy miert nem valaszol a kerdesekre, de bezzeg ki is emeli ujra a kerdest. Igy nem tudunk segiteni sehogy, max tippelgetni💁
2023. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet, hogy kamu kérdés, azért. Mint oly sok másik itt az oldalon.
2023. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!