Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mièrt fèlnek tőlem a fiúk??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt fèlnek tőlem a fiúk??

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a fiúkon hogy fèlnek tőlem, és most ne gyertek azzal hogy "jaaj biztos ijesztő vagy! Az ilyen válaszoktól kímèljetek!!!


Egy csomó fiú jön utánam (iskoláról van szó) fel hívják magukra a figyelmemet, bámulnak de csak addig ameddig én nem nézek rájuk. Szoktam én is nézni őket viszont direkt nem néznek rám. Bezzeg amikor megpróbálok nem figyelni rájuk akkor teszik a menőt, de amikor meg nèzem őket egyik sem mer rám nézni. Az osztálytársaimmal is ugyanez van! Más lányokkal simán beszèlgetnek a fiúk, pedig én eléggé kitűnök a társaságból mert csinos vagyok ápolt és adok magamra.



2023. máj. 17. 17:24
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
#8 igen. Meg tudom őket érteni. A mai világban a nők el vannak férfiasodva a férfiak meg el vannak nőiesedve! És ez eléggé rossz.
2023. máj. 17. 20:31
 12/35 anonim ***** válasza:
79%

Túl helyes lánynak gondolnak.

Vagy magukat leértékelik hozzád képest. Bár eléggé gyerekes a viselkedésük. Vagy túl okosnak, intelligensnek tartanak.

Esetleg ha nyitnál feléjük, pl kezdeményeznél velük beszélgetést, talán hamarabb oldódnának. :)

2023. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
#11 Egyszerűen mindenki taktikázik, senki sem értik a másikat és mindenki meg akar felelni a másiknak. Nem élvezik az ismerkedést, hanem szoronganak.
2023. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
Te mar tul szep vagy nekik es nem tartjak eleg jonak magukat hozzad , az az felnek az elutasitastol.
2023. máj. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Én egyébként olyan szívesen szemeznék velük csak nem néznek a szemembe. Esetleg hogy érjem el hogy a szemembe nézzenek?
2023. máj. 19. 18:26
 16/35 anonim ***** válasza:
58%
15. Ne a szemezésre menj ha nem a verbális kontektus megtalálására.
2023. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartanak tőled,próbálj meg kezdeményezni te, valami kicsi jelet adni hogy ne féljenek. Vagy csak kérdezd meg az időt vagy hogy milyen óra lesz. Lehet jól esik nekik és onnantól lehet bátrabbak lesznek és másabb lesz a véleményük mert jól esett nekik hogy képes voltál leálni velük vagy hozzájuk szólni.
2023. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
#17 akkor meg megijednek😂
2023. máj. 23. 17:53
 19/35 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg félelmetes vagy!

Kiteszel egy képet?

2023. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
#19 nem küldök képet de nem vagyok fèlelmetes!
2023. máj. 23. 19:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!