Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mièrt fèlnek tőlem a fiúk??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt fèlnek tőlem a fiúk??

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a fiúkon hogy fèlnek tőlem, és most ne gyertek azzal hogy "jaaj biztos ijesztő vagy! Az ilyen válaszoktól kímèljetek!!!


Egy csomó fiú jön utánam (iskoláról van szó) fel hívják magukra a figyelmemet, bámulnak de csak addig ameddig én nem nézek rájuk. Szoktam én is nézni őket viszont direkt nem néznek rám. Bezzeg amikor megpróbálok nem figyelni rájuk akkor teszik a menőt, de amikor meg nèzem őket egyik sem mer rám nézni. Az osztálytársaimmal is ugyanez van! Más lányokkal simán beszèlgetnek a fiúk, pedig én eléggé kitűnök a társaságból mert csinos vagyok ápolt és adok magamra.



2023. máj. 17. 17:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi kérés után ha komolyabb válaszokat szeretnél tényleg jó lenne kor meg kép is ha ennyire szeretnéd tudni mások véleményét..

Vakon ez így nem működik.

2023. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Nonameboi ***** válasza:
78%

Én is ezt mondom :/

A vakban tapogatózunk, és így igazából te alkotod a falakat.

Ha felkapcsolnád a villanyokat, könnyebb lenne.

(remélem a hasonlat érthetö volt.)

2023. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

"vékony vagyok. Homokóra alkalom van"


Nekem meg sörös hordó és a báttyád is lehetnék , de egy probat megér! Xd

2023. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Valószínűleg annyira önbizalomhiányosak, hogy ha te kezdeményeznél, se tudnának mit kezdeni a helyzettel

De tényleg nem mindegy a korod, hogy még ált sulis vagy, vagy már végzős

Privátban elküldheted

2023. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Nonameboi ***** válasza:
71%

Azt mondta, nekem majd elküldi.

(azóta nem küldte)

De nem értem, mi ebben a ciki? Ha 30 lennél egy általánosban, akkor az lenne, de máshogyan nem.

2023. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!