Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy fiú akinek úgy tűnt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiú akinek úgy tűnt hogy be jöttem és adott nekem pár jelet, igaz én nem olyan sok jelet adtam neki vissza de mégis észre vehette rajtam. Egy jó ideje teljesen eltávolodott tőlem mit csináltam rosszul? 😅

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak sokkal konkrétabb jelek kellenek. Nagyon kevés olyan srác van, aki az apró jeleket zöld lámpának érzékeli. Öleld meg! Legyél hozzá gyakran közel! Kezdeményezz beszélgetést sokszor! Lássa, hogy szeretsz együtt lenni vele!
2023. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít apró jelnek? Ha kicsit részletesebben leírod a szitut, jobban megtudnam érteni a helyzetet.


Altalanossagban, sok srácnak van önbizalomhiánya, ami érthető is,.. Ha nem kapnak kellő mennyiségű és erősségű jelet, nem is próbálkoznak, mert félnek a csalodastol.Ez lehet a helyzet szerintem.

2023. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem latja, hogy tenyleg tetszik neked es szivesen megismerned
2023. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy észrevette rajtad? Mert én arra tudnék gondolni, hogy nem vett észre semmit, ezért feladta érted a harcot.
2023. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jeleket adott? Te milyeneket adtál?

Ezek nagyon fontosak hogy tudjunk neked segíteni

2023. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!