Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

van egy fiu a sulimban, akivel mar egy ideje joban vagyunk, ugyanennyi ideje tetszik is, úgyhogy elmondtam neki amit erzek iranta. mikor kettesben voltunk, megolelt es azt mondta hogy viszonozza az erzeseimet, de amint a haverjai megtudták hogy lehet kozottunk valami, elkezdték piszkalni, erre ő ramirt, hogy nem gondolta komolyan ugyhogy hagyjuk az egeszet. o tesz ugy, mintha nem is ismerne, és a baratnoim megfigyeltek, hogy csak akkor nez amikor nem látom.

eddig minden nap beszeltunk, flortoltunk, és ő borzasztoan hulye indokokkal kereste a tarsasagom, mindig mellemult, stb. tok kozvetlen volt es tok jo volt a viszonyunk, de ez most drasztikusan megvaltozott. tippek hogy miert csinalja ezt?

a haverjai befolyasoljak ennyire? lehet koze annak ehhez, hogy az egyik baratja nem bir engem es esetleg lebeszelte rolam? nem hinnem,hogy egy egesz even keresztul hulyitett volna de lehet nincs igazam.



2023. jún. 8. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki viszont még eléggé éretlen lehet, ahogy a barátai miatt viselkedik. Persze az is lehet hogy a barátnőid többet gondolnak bele az egészbe, de ha meg szeretnéd tudni az igazságot, beszéld meg vele négyszemközt és kérdezd meg hogy öszintén mi van
2023. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

amikor fiatalabb voltam akkor kicsit hasonlóan viselkedtem mint ő

2023. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Hívd félre és mondd meg neki, hogy itt az utolsó esélye: vagy összejöttök és boldogok lesztek, vagy örökre elveszít téged a hülye (és talán irigy) haverjai miatt. Picit legyél fenyegető, hogy észbe kapjon.
2023. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!