Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás a nyár előtt, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás a nyár előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
volt egy kapcsolatom, fél évig tartott mert a fiú anyja beleszólt, felse mehettem már hozzájuk és tiltott már el tőle... végül bemondta az anyja a fiúnak a fejét és érdekes pont mire jön a jó idő szakitottunk mrert már angyon csúnyán bánt velem, a testvére a fiúnak reménykedik megtudjuk beszélni, mert ő is látja, hogy anyja szólt bele. Én viszont érte mindent megtettem és ha engem piszkáltak is hogyan néz ki a barátom azokat a barátaimat el is dobtam, és már csak a párom maradt a végén nekem mert szerelmes voltam belé igazán, most meg jön a nyár single vagyok és konkrétan minden megszűnt... ő biztos fog menni ide-oda bulizni én meg szomorkodok:( hogy annyi tervünk volt a nyárra, de mindennek vége... mi az ötletek mit tegyek?

2023. jún. 15. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csunyan bant veled, akkor egyaltalan nem nagyon bizik benned.

Keresd normalis pasit!

2023. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Azert eleg nagy hiba volt hogy eldobtad a barataidat!!! Mi az hogy hogy neznek ki? Nyoomorek a csavo, szabadulj tole…
2023. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor nem a srác szólta le a lány barátait, hanem a lány barátai a csávót, és a lány azokkal szakította meg a kapcsolatot, akik beszóltak arra, hogy hogy néz ki a barátja.


Szerintem az ilyen nem is barát, és igenis jól tetted, hogy velük megszakítottad a kapcsolatot.


Sajnos a srác még nem volt elég érett egy párkapcsolathoz, ha az anyja ennyire tudta befolyásolni.

Most nehéz, de hosszú távon csak jól jártál vele, hiába fáj.


Ha maradt még barátod, velük kellene szervezni programot a nyárra, ne félj rájuk írni.


De szerezhetsz új barátokat is, akár online, akár offline.


Szóval ne add fel:)

2023. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja igazad van, felreolvastam. Sosem szabad elitelni kulso alapjan.
2023. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát 3-as remélem csak lesz valami megyek táborba, önkéntes leszek fesztiválon egy barátommal +megyek Magyarországra valószínű... de attól még fáj így wlakult köztünk, nwgyon egyeztünk és igazinak tűnt a kapcsolat, aztán tönkre ment álltala, sokat bántott, nem tudom miért érdemeltem meg ezt... de remélem jobb lesz
2023. jún. 15. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, lesz normalis pasi, aki tisztelni fog!

Csak ismerkedj ezerrel!

2023. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemelted meg, de az életben sajnos még sokszor fog igazságtalanság érni. Ilyenkor nem szabad, hogy magadra vedd a dolgokat.


Amiket leírtál, azok jó tervek, biztos sikerül picit elfelejtened majd.


És találsz majd valaki olyat is, aki tényleg hozzád való és elég érett egy normális párkapcsolathoz.

2023. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem single, hanem szingli... vagy egyedülálló, független, szabad... Nem kell erőltetni ezt a divatmajom angol szlenget?


Lépj túl magadban a korlátaidon... Döntsd el, mit is akarsz és abba az irányba lépj.

2023. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csaj vagy, simán lesz pasid egy nap alatt, csak nézz körbe.
2023. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyzet azóta?
febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!