Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Situationshipből párkapcsolat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Situationshipből párkapcsolat, de nem akarja, miért?

Figyelt kérdés
Technikailag már tárgytalan a kérdés, letiltottam a csajt (ő 19, én 20/F) mindenhonnan. Tinderen kezdtünk el dumálni, még aznap átmentem hozzá, ittunk, lefeküdtünk, ott aludtam. Másnap dumáltunk még, ő mondta hogy érez valamit irántam, mondtam hogy amúgy én is. Lehet azért mert jó volt vele a szex. Volt második ottalvás is, nem tagadom elsírtam magam, ő próbál ellökni hogy ne szeressem, de maradjak vele, a saját érzelmeit elpróbálja nyomni, ez csak azért van gondolom hogy mindig megkapja a figyelmem. De most ki se bírom verni a fejemből. Azt mondta hogy kapcsolat sosem lenne ebből, és ezt nem tudom felfogni miért, elvileg hiányzom neki, meg szeret, de sosem akarna továbblépni, hogy kapcsolat legyen, mert az exe gyakorlatilag traumatizálta neki az egész párkapcsolati dolgot. Állítása szerint palizni sem akarna, de én arra gyanakodom hogy ez lesz az oka. Akarja hogy vele legyek, meg legyünk el, de nem ígérne hűséget, azt mondta néha lehet csókolózna, de nem szexelne. Megmondtam hogy én ezt nem tolerálnám...na mindegy, bocs ha összeszedetlen az egész, lehet van ami ki is maradt, pótolom ha beugrik, de letiltottam mindenhol. Mit gondoltok? Adnom kellett volna időt a dolognak? Vagy az ilyen nem változik meg csettintésre? Úgy éreztem minél tovább szórakozik annál rosszabb lesz. Kegyetlen rossz érzés. Köszönöm ha valaki legalább egy kicsit elgondolkozik a gondomon. :)

2023. aug. 7. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen tetted, hogy tiltottad.


Engedd el, ez egy figyelemhiányos büdös qrva


Neked meg kell legyen annyi tartásod, hogy nem vagy a lelki szemetesládája, és nem csak akkor vagy ott neki amikor neki viszket valamije vagy éppen szomorú

2023. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Én is így érzek, hogy jól tettem, de amúgy szeretem pedig, mert ennyire nem értett még meg egy csaj sem, de ez most nem lesz elég, tudom hogy még csúnyább lenne a vége ha kínlódnék vele. Ami durva, a legjobb barátnője hasonlóan gondolkozik mint ő, van egy csávó akivel hasonlóan vannak együtt, a csaj is állítólag érez vmit a srác iránt, meg a fiú is a csaj iránt, közben a csajt kezeli egy halom másik csávó, úgy voltam vele nem akarok ugyanabba a szituba keveredni mint a pali.

2023. aug. 7. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Ugyan nem szex, de én is dumálok egy jó pár olyan csajjal instán, akinek egyébként palija van, de baromira tetszik neki, hogy más pasi is érdeklődik utána.

Úgyhogy, ha továbbra is elérhető számodra a punszija, akkor szerintem ne vond meg magadtól az élvezetet. 😂

2023. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

3.

Első vagyok, persze ez egyértelmű, de ha érzelmek is vannak a háttérben akkor talán jobban jársz ha elengeded.

2023. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer találkoztak, mégis milyen érzelmek lehetnek? Rajongás esetleg meg birtoklási vágy.
2023. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az első hozzászólóval, jó, hogy letiltottad. Feltételezem, hogy ennek a lánynak olyan traumái, kötődési problémái vannak, melyeken kemény munkával lehet csak javítani. Szinte ugyanezt tapasztaltam én is az exemmel, évekig húztuk-nyúztuk a dolgot. Szerencsére ennek vége. Most már azon az úton járok, hogy másoknak segítsek egy picit könnyebben túllendülni az ilyen szituációkon. A legjobbakat kívánom neked, fel a fejjel!
2023. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes, mivel nem is ismered. Azt már tudod, hogy ágyban milyen. De hogy hogyan viselkedik társaságban, milyen művelt, hogyan dönt élethelyzetekben, tulajdonképpen kicsoda, arról fogalmad nincs.
2023. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!