Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, össze vagyok zavarodva mert nem tudom mit érezhet irántam a srác. A faterjaink jó haverok. Nekünk van nyaralónk a Balatonon és júliusban lementunk. Akkor találkoztunk először. Jóban lettünk aztán mondta hogy majd elmehetnénk ide meg oda. Meg is beszéltük hogy elmegyünk kocsikázni meg sétálni a dunapartra. Útközben a haverjai is csatlakoztak hozzánk. Ott már nem nagyon tudtam hozzátenni a beszélgetéshez. Utána nem írt meg nem is beszéltünk. Fast forward most 1 héttel ezelőttig amikor megint balcsira mentünk. Ő jött ki elém az állomásra szokásos arcra puszival köszöntött. Még aznap este elmentünk éjszakai furdozesre ahol átkarolt és megcsókolt. Másnap este ketten maradtunk a házban átkarolt és megint megcsókolt. Aztán megint megbeszéltük hogy elmegyünk valahova. Tegnap el is mentünk egy bárba ahol biliárdoztunk, darts stb. Amig vártam az állomáson hogy megerkezzen ült mellettem egy csaj. Amikor odaert a srác kiderült hogy ismeri a csajt arcra puszi tipikus köszönés. Mondja a csajszi hogy majd egy talit be kéne dobni. Azt mondta hogy majd akkor megbeszélik. Aztán mentünk a helyre ahol megtanított hogy kell játszani még hagyott is nyerni. Aztán megint a haverjai jöttek és megint nem tudtam hozzaszolni a témákhoz. Volt hogy egy csomószor kimenet telefonálni megy ilyenek. Amikor visszakisert az állomásra akkor már tök jól elbeszélgettünk kettesben. Amikor elköszöntünk is az az arcra puszi volt amivel mindnekinek köszön. Utána még írt hogy hazaertem e. De alapból nem szokott írni most is én mondtam hogy menjünk el valahova. Teljesen összezavarodtam. Eddig azt hittem bejövök neki de már nem tudom.

Bocsi ha hosszú lett

Én 16/l

Ő 19/f


2023. aug. 31. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg le akar fektetni, te pedig most a puhítás fázisát éled át. Direkt összezavar, hogy sokat gondolj rá, emiatt még jobban tetszeni fog neked, neki meg könnyebb lesz ágyba vinnie téged. Ha ez neked nem pálya, akkor állj ki magadért és mondd meg neki, hogy vagy jöjjetek össze, vagy akkor hagyjon békén.
2023. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy vagy neki a sok közül, tetszel neki,ha megállsz lefekszik veled, de szerelmes nem lesz szerintem.
2023. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Játszadozik, valószínűleg még vagy 20 másik csajt szédít így melletted. Hagytad, hogy megcsókoljon, vagyis alkalmas időpontban majd előhúz.
2023. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Apám az ofője volt. Ismerik rendes gyerek.
2023. aug. 31. 10:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg nem az a tipikus fboy. Inkább visszahúzódó dolgos fajta
2023. aug. 31. 10:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én is rendes gyerek vagyok, de attól még elég nagy igényem van a szexre, a kettő tehát nem zárja ki egymást.
2023. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Attól, hogy nem tipikus fboy, még van pénisze és szeretné is használni. De nem kell nekünk hinni, csak aztán ne sírj, ha mégis igazunk lesz.
2023. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg egyszer mondtam neki hogy eljárhatna edzeni, erre azt mondta még nem is vagyunk együtt de már beszólok neki
2023. aug. 31. 10:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom neked, hogy tartsd szemmel. Tipikus casanova a srác, szerény véleményem szerint. :) 15/F
2023. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát azért olyan jól nem néz ki hogy Casanova legyen

Max 10/6

2023. aug. 31. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!