Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi lenne az okos döntés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi lenne az okos döntés?

Figyelt kérdés

Még általánosban megtetszett egy lány és kb 6-8ig kedveltem (a lány egy évvel fiatalabb nálam). Többször visszautasított amik elég rosszul estek mert tényleg kedveltem őt. Amikor gimibe mentem ez az egész dolog köztem és közte megszűnt nem is különösebben gondoltam rá.

Na de kiderült hogy ugyanabba a suliba fog velem járni de úgy voltam a dologgal hogy nem fogok vele foglalkozni. Viszont amikor kb 1ev után újból megláttam a régi érzéseim előjöttek. Olyan furcsán viselkedik mintha folyton nézne vagy nem is tudom de úgy döntöttem hogy nem fogom ezt az egészet elölről kezdeni és csak távolról kedvelem majd őt.

Egyébként mindketten kolisok vagyunk tehát még ott is találkozunk minden nap.


Szerintetek mit kéne tennem? Engedjem el végleg vagy adjak még egy utolsó esélyt mostmár idősebb fejjel a dolognak?



2023. szept. 11. 00:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
85%
Adjál még egy esélyt.
2023. szept. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem adj mégegy esélyt 😊
2023. szept. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is adj még egy esélyt.
2023. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Én nem próbálkoznék be nála. Megpróbáltad, nemet mondott és tartsd tiszteletben. Ha akar valamit a szája, mondja el.
2023. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Észre veszed majd a viselkedéséből, hogyan viszonyul feléd. Ám, ne beszéld be magadnak azt, amit szeretnél, ha tenne. Próbáld meg, de az esetleges elutasítása legyen a végleges számodra.
2023. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Engedd el.
2023. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
59%
Dikk. Nemet mondott. DDD De csak 11-12 éves volt. Mint számít mit mondott akkor?
2023. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán tudom.

Mostanában elkezdtem vele beszélni egy kicsit de nem igazán ismerjük úgy egymást hogy hosszasabb beszélgetéseket folytassunk.

Amúgy meg gyönyörű a csaj.

2023. szept. 11. 17:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért adjál még egy esélyt, mert közben sok idő eltelt, és megváltozhatott.

Derítsd ki!

2023. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Mióta vannak koedukált kollégiumok középiskolásoknak, hogy még ott is találkoztok?
2023. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!