Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha parom utal valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha parom utal valakit?

Figyelt kérdés
lesz szallagavatom ahova jon velem a parom, de lesz ott egy szemely akit nem kedvel mivel regen volt koztunk valami(csak csok), elore szoljak neki? de akkor tudom veszekedes lesz es lehet el se jon, vagy ne szoljak de akkor meg lehet a szallagavaton veszekszunk, lehet gyerekes de ot wz sziven erintetette es elegge felek mivel szeretem es nem szeretnem elvesziteni

2023. szept. 11. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret valóban, akkor minden áron el fog menni, szóval szerintem mondd el neki.
2023. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem engedd el mindkettőt
2023. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret téged akkor megérti
2023. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

"Párom"

Mintha két félember olyan komoly kapcsolatot tudna létesíteni, hogy ez legyen a megfelelő szóhasználat.

2023. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

"lesz szallagavatom ahova jon velem a parom, de lesz ott egy szemely akit nem kedvel mivel regen volt koztunk valami(csak csok)"

Ez nagyon vicces, már ne is haragudj. Az exemet csak akkor nem tudom elviselni magam körül, ha még mindig szeretem és nem tudtam túltenni magam azon, hogy kirúgott vagy elhagyott. De ha már rég túl vagyok rajta és mással vagyok együtt, őt szeretem, akkor teljességgel közömbös számomra, hogy a környéken van-e az exem, vagy nincs.

Szóval most mi is van tulajdonképpen a "párod" és az exe között? Párod még mindig szereti? Mert ha nem szeretné, akkor magasról tojna rá, ha találkozik vele, annyit mondana neki, hogy hello, és kész.

2023. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 azéet egy csúnya szakításnál én meg tudom érteni hogy nem akarja látni se.
2023. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen úgy gondolom, hogy ezt már meg lehetne normálisan is beszélni. Ha nem akarod hogy esetleg ott legyen belőle balhé ( bár nekem ez is vicces kicsit) akkor mondd el neki előtte. Ha nem tudja felnőtt ember módjára kezelni el is lehet engedni.
2023. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5 kapcsolatunk elott nekem egy csunya szakitasom volt es azt hittem sose lesz mas aki szeretni fog. meg nem voltunk egyutt de mar kavargattunk es voltam egy buliba ahol egy srac beprobalkozott es smaroltunk, ennyi nem is ereztem iranta semmit mintha tudtam hogy nekem a mostani parom kell, de ez ot sziven utotte es hat termeszetesen nem esett jol hogy massal smaroltam. de azota se voltam massal se semmi, en tudtam akkor hogy nekem o kell de megis feltem elkezdeni egy ugy kapcsolatot. sokaig ot ez bantotta es sokszor "visszajottek az emlekek". mar kb 1eve felse hoztuk ezt es nem tudom hogy mit reagalna ha meglatna azt a masik sracot (aki most az osztalytarsnom parja).
2023. szept. 12. 14:44
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 mert ha nem mondanam most el neki akkor szallagavaton hozza tehetnem hogy amugy nem is tudtam hogy ok egyutt jarnak, mert azzal az osztalytarsammal amugy se beszelek es ez igy napokba derult ki mert a csajszi megemlitette a nevet es akkor dobbentem ra. csak szimplan felek mert oszinte szeretnek vele lenni most, de akkor lehet az lesz nem jon el, az meg mennyire gaz hogy mindenki parja ott van mikozbe az enyem nem.
2023. szept. 12. 14:47
 10/14 A kérdező kommentje:
és lehet hulyen jonne ki ha leultetnem es azt mondanam hogy hat az xyon ott lesz, csak igy random a semmibol, de lehet en gondolom csak ezt igy
2023. szept. 12. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!