Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tegyek jó benyomást a...

Hogyan tegyek jó benyomást a párom nagymamájára? (Első találkozás)

Figyelt kérdés

1 éve költöztem a páromhoz, ő elégé szegény volt mikor megismerkedtünk, nem volt mosógépük, régi sparhelttal tüzeltek, szekrényeik se voltak. Mikor hozzáköltöztem vittem mindent amit kellett. A ház kivülről még mindig idős kinézetű, de belül egészen otthonos lett.

A párom anyukája már régen meghalt és párom nagymamája halottak napja előtt szokott hozzánk is jönni de előtte a temetőbe is elmegy.

Tavaly is eljött de nem találkoztam vele mert dolgoztam. Szeretnék idén találkozni vele mindenképpen.

De nem tudom hogyan kezeljem... a párom szerint nagyon kapzsi a mamája és gonosz ezért nem tartja vele a kapcsolatot sőt szerinte le is nézi őt.

Szóval lehet holnap vagy jövő héten fog eljönni. Nagyon izgulok evégett. Mit tegyek hogy minden jól sikerüljön?


2020. okt. 15. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Süss valamilyen sütit:)
2020. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha gonosz ember akkor minek kell jó benyomást kelteni?

Engem igazából nem érdekel gonosz ember véleménye.

2020. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lena7 ***** válasza:
94%
Szerintem is süss valamit, legyél vele kedves és ennyi. Te ennél többet már nem tehetsz. Ha ezek ellenére is bunkó/ellenszenves lesz, akkor ne tartsátok vele többet a kapcsolatot.
2020. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Menj el otthonról.

Ne talakozz vele.

2020. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Adj elő egy zenés táncos Fenyő Miki egyveleget.
2020. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A gonosz emberek szeretnének jónak látszani. Hagyd beszélni, és amikor elkezd valakit sajnálkozva szidni, ne mondj rá semmit.
2020. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
68%
Vedd meg neki a Pappa Piát Dvdn
2020. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Hátha az nem nyűgözi le, hogy otthont teremtesz, akkor felesleges erőlködni.
2020. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Fenntartásokkal kezeld.

Ne jopofizz, hagyd beszélni.

2020. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Jó ötlet a sütés,de csakis kelt tésztát,amit a legprofibban tudsz.ha meg nagyon gáz a mama,hagyd a francba,hirtelen eszedbejut hogy el kell szaladnod valahova ,elnézést kérsz és tipli😉
2020. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!