Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba? Ezek alapján szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Oké, most utálom, mert haragszom rá, mert mikor tegnap beszéltünk, akkor bunkó volt velem, de azért…

Szóval amikor nem utálom, mert nem bunkó, akkor tényleg a legjobb haverom. Igazából ilyenkor is, csak nem vállalom fel, mert haragszom rá. Nem tudom. Mindig megnevettet és tudom, hogy számíthatok rá. És akármikor hívhatom, és biztos, hogy ha nem tudok aludni, akkor üzenek neki, és ezer százalék, hogy ébren van. De ha felkeltem, azért sem haragszik csak visszaír. És tudom, hogy megvéd, akárkivel szemben. Szeretek mellette ülni órákon, mondjuk, minden könyvemet szérfirkálta már, de vicces dolgokat írt bele, meg olyan dalszövegeket, amikről tudja, hogy szeretem. Nem tudom. Segítsetek! Szerelmes vagyok?? 16/L



2023. okt. 31. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha szerelmes vagy, akkor lehet, hogy szerelmes vagy :D
2023. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez még lehet legjobb barátság is.

Ha vannak intim gondolataid is vele kapcsolatban, az már lehet szerelem.

2023. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%
az ilyen *legjobb barátság* fiu és lány között, az már nem csak barátság
2023. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!