Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem, de hagynom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de hagynom kéne elmenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségre van szükségem egy párkapcsolati problémával kapcsolatban. Van egy lány, konkrétan a legjobb barátom. Egy osztálykiránduláson kicsi iszogatás közben eléggé összemelegedtünk, de utána kihűlt kettőnk között a dolog. Aztán én teljesen beleszerettem, de a barátságunk védelmében több mint fél évig titkoltam az érzéseimet, de egy idő után fizikailag fájt, hogy nem mondom el neki. Összeszedtem minden bátorságom, és elmondtam neki, hogy teljesen belezúgtam. Nagyon meglepődött, és nekiálltunk megbeszélni. Azt mondta, hogy nagyon sajnálja, hogy részegen játszadozott velem, mert nem gondolta teljesen át a dolgot. Viszont azt is bevallotta, hogy régebben ő is érzett hasonlóan irántam, de a barátságunk miatt inkább elnyomta őket, és a kiránduláson csak kitört kucsit belőle. Azt mondta, hogy még ki szeretné élni magát, de 10 év múlva semmiképpen nem utasítana vissza. És hozzátette, hogy hülyének érzi magát azért, mert elutasít, mivel úgy gondolja, hogy nem találna soha nálam jobb pasit, de mégse szeretne most párkapcsolatot, mivel nincs ideje rá. Megeggyeztünk, hogy megpróbáljuk megőrizni a barátságunkat, és ez egész jól is megy. Néha kicsit ciki, de egészen jól túllendülünk rajta. Viszont én nem tudok túllendülni a dolgon, nem tudok kiszeretni belőle, mivel először nem a szépségébe, hanem a belső tulajdonságaiba szerettem bele, ezért nagyon ragaszkodom hozzá. Érzem, hogy ő az igazi, nincs nála szebb lelkűbb lány a Földön. Egyértelmű volt a visszautasítas, ám folyton azt várom, hogy meggondolja magát, lépjen felém. Viszont belül nagyon szenvedek, de nem szeretném, nem merem elengedni. Próbáljak meg kiszeretni belőle, vagy várjak még. Attól félek, ha kiszeretek belőle, és esetleg lépne felém, már nem tudnám úgy szeretni, mint most. Tanácstalan vagyok, és szenvedek, nagyon jól jönne egy taoasztaltabb ember tanácsa! Előre is köszönöm minde válaszolónak!


dec. 16. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát figyelj nekem azért az jön le, hogy igazából nem jössz be neki csak nem akart úgymond megbántani, ezért mondta, hogy "milyen jó pasi vagy", meg szerintem ő sem akarta volna, hogy ilyen miatt vége legyen a barátságotoknak meg hogy cikinek érezd. Szóval jobb ha elengeded szerintem.
dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon őszinte a kapcsolatunk, tudom, hogy nem hazudna ilyenben. Ennek a beszélgetésnek pont az volt a lényeg, hogy mindketten őszintén megnyíltunk egymás előtt. Mindketten éreztük, hogy ezek az érzések beékelték magukat a kapcsolatunkba, ezért mindketten meg szerettük volna már beszélni.
dec. 16. 14:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen tipikus lekoptatós duma, engedd el a kapcsolatot. Ha félre tudos tenni az érzelmeket és bírsz csak barátként tekinteni rá akkor az maradhat, de ha nem akkor a barátságot is engedd el.
dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, mindenféle formában.

Aztán, ha évek múlva úgy alakul, lehettek még egy pár.

dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Tudom fájni fog ezt olvasni: Ha te lennél számára az igazi, nem utasított volna vissza semmilyen formában. Nem valószínű, hogy 10 év múlva majd az öledbe fog ugrani.

Hogy számodra melyik a jobb: együtt élni azzal az érzéssel, hogy ő csak barátként tekint rád, vagy továbblépni (elfogadni/kiszeretni belőle) azt csak te tudhatod. Előbbinél vedd számításba azt is, hogy előbb-utóbb meg fog ismerkedni valakivel, akivel nem csak barát lesz. Ezt el tudnád viselni?

dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ám én hiszek neki, hogy nem csak lekoptatni akart. Több mint 2 órán keresztül beszélgettünk róla, ha csak le akart volna pattintani, akkor nem hiszem, hogy ennyit beszélt volna róla. Ráadásul mondta, hogy régebben érzett ugyanígy irántam. Csak azért nem merem elengedni, mert tudom, hogy ő az igazi. Tudom, hogy őszinte volt velem. Ha úgy van tényleg, ahogy mondom, akkor sincs értelme várni rá?
dec. 16. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Nincsen sajnos. Lehet hogy régebben valóban voltak érzései, de azt csak ő tudatja. A lényeg, hogy már ez elmúlt. Úgyhogy szerintem az a legjobb ha továbblépsz. Úgy mint az előző írta.
dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 ha nem akarsz nekünk hinni mi értelme a kérdésnek? Nyilván te látod a legjobban mert mi csak ez alapján a pár sor alapján ismerjük a történetet, szóval nem is feltétlen kell hallgatnod rank, de így abszolút semmi értelmét nem látom hogy ezt ide kiírtad.
dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Várni várhatsz rá, abból baj nem lehet. De addig engedd el, mindenféle formában.
dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a sok segítséget! Nagy eséllyel megpróbálok kiszeretni belőle, valószínűleg ez lesz a legjobb döntés. Remélem, hogyha mégis lép egyszer, ismételten érzni fogok iránta valamit
dec. 16. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!