Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 hónapja nem találok munkát...

3 hónapja nem találok munkát félek eltávolodunk egymástól. Ki kell mennem külföldre, de cserében itt kell hagynom akit szeretek. Ti ki mennétek ha nem lenne más opció?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2014. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha oltárira muszáj lenne. De 3 hónap még nem a világ, keresgélj ha van hely a szakmádban.
2014. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor is mennék, ha lenne munkám csak akkor később. Itthon, ha van munkád akkor is csak vegetálni tudsz.

Amúgy miből akarsz külföldre menni?

2014. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére van tartalékom ilyen esetre!Addig kell mennem amíg nem élem fel.
2014. aug. 5. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:

És mi a szakmád, mihez értesz?

Vigyázz, külföldön sincs kolbászból a kerítés.

Tudom én, hogy itt mindenki sír, hogy milyen szar az élet ebben az országban. Én diplomával, nyelvtudással 250.000 nettót keresek, a férjem kb. ugyanennyit. Azért még 2 gyerekkel sem éhezünk. Tudod mit? Én nem sírok, hogy szar az élet.

Állítólag kint jobb, hát nem tudom. Lehet. De milyen munkát kéne végezni? Egy ismerősöm kint van Hollandiában mindig írogat nekem, hogy milyen jó, alig dolgozik, sokat keres. stb.

Mondtam szerezzen nekem irodai melót, hát azt nem tud. Kiderült, hogy egy szállodában takarít. Diplomával. Hát tudod mit? Én meg nem azért tanultam, hogy más ember wc-jét pucoljam.

Egyébként 3 hónap tényleg nem a világ, 6-12 hónap is lehet még egy jól képzett szakembernek is. Az állások 90 %-a kamu, sajnos.

És miért távolodtatok el? Mióta vagytok együtt? Érdemes végiggondolni a kapcsolatot is, mert ha most van lehetőséged kimenni, akkor egy haldokló kapcsolat ne tartson vissza. (Na, most magamnak mondtam ellent.)

Én voltam kint babysitter 2 évig, fél éve voltam együtt egy sráccal. Gondoltam fél évet vár rám. 1 hónap múlva becsajozott, így maradtam 2 évig. Tudod mit? Megérte. Jó próba volt, szerintem mindenképp elhagyott volna előbb-utóbb. Így viszont perfektül megtanultam angolul.

2014. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, a 2x250e ft diplomával, gyerekkel a vegetáláshoz elég, félre abból nem sokat lehet tenni

most kellene megalapozni az egzisztenciát, félretenni, élni, sajnos ezt magyar fizetésekkel képtelenség

2014. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!