Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebben a mai világban tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a mai világban tényleg ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
162 cm "csak" És nem találtam senkit akik meg tetszettek azok meg náluk 20 centivel magasabb fiukat szerettek, az alacsony emberek kimaradnak a jóból ? A világ annyira fejreállt ilyen téren hogy azt elsem tudom képzelni. hozzáteszem 18 vagyok.

dec. 24. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Vannak 150 centis csajok. Náluk próbálkozz, vagy nagyon max veled egymagassal de van az a ritkaság amikor a lány a magasabb és nem zavarja őket

Téged nem zavarna ha a lány magasabb mint te?

dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
75%
Ez nem magasság kérdése. Simán komplexusos vagy és emiatt nem tudsz felszedni senkit. Vadon Janinak is van felesége, pedig ő se magasabb nálad. És ne gyere azzal, h ő sikeres meg híres ember, mert hamarabb lett felesége, mint h híres lett volna.
dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
"Kari Geri", a képeken úgy látom, hogy elég magas vagy...
dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alacsonyabb férfiak általában avval rontják az esélyeiket, hogy folyton a magasságukkal vannak elfoglalva. Persze, nem mindenkinek leszel a preferenciája, de ez mindig így van, nem csak a magasság kapcsán. Ha valami miatt nem lesz valakinek párkapcsolata, az nem a magassága miatt lesz.
dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Hestegkarácsonytökmagas
dec. 24. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Van par ferfi tulajdonsag ami alapjan a noknek tetszik valaki vagy nem mint peldaul: magassag, jokepuseg, jo szemelyiseg, kisugarzas, magbiztossag, talpraesettseg (tudsz programokat kitalálni, szervezni, es vegbevinni), az is fontos az hogy hol helyezkedsz el a ranglétrán ha látja egy nő hogy ismersz embereket meg tisztelnek teged emberek akkor egybol nagyobb vagy a szemében.

Ezek közül bármelyik 2nek megfelelsz akkor már nem vagy esélytelen a nőknél.Csak 1-2evvel vagyok idosebb nalad megis ha visszanezek akkor az is szamit hogy igazabol idosebb legyen valaki ,atlagoskent nehez csajozni 18 évesen mert a csajok akik neked tetszenek ,ok már idősebb csavokat neznek. Ahogy mulik az idő majd jönnek .Formald a stilusod olyanra amilyen neked legjobban tetszik, ha olyan ruhákban vagy amiben jol erzed magad azt latni fogjak az emberek. Az alacsonyak sokszor onbizalomhianyosak is. Nem vagy egy modell ,nem vagy piszkosul gazdag, tehat nem tartozol az emberek 0.01%-aba akinek nem kell semmit tenni a figyelemert. Az elso dolog amit tisztaznod kell magadban az az hogy igazabol te mit tudnal nyujtani egy parkapcsolatban, keszen allsz e egy kapcsolatra. Ha benned megfogalmazódik hogy melletted egy nonek arany elete lenne ,akkor az sugarozni fog beloled es eszre fognak venni, nagyon nagyon nagyon sokat szamit a kisugarzas. Sajat magamon tapasztaltam hogy soha nem erztem jol magam a boromben ,mai napig is van ilyen problemam neha,igaz van baratnom de megfigyeltem ha jo napom van es jol erzem magam akkor sokkal tobb lany eszrevesz az utcan is,megbamulnak hogy mi a f@%sz ez az ember elvezi az eletet, es ez nagyon szimpatikus nekik mert erre vagynak hogy legyen egy boldog ember mellettuk aki oket is boldogga teszi

dec. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem. Nálam egy magasat nem nagyon találok, mindegyik megnyúlott.
dec. 25. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Ma alaphangon is nagyob nehéz a társkeresés.

Ha jó a magasságod, sármos vagy, akkor is.

Rengeteg csinos, szép arcú szinte modell alkatú lány van egyedül.

Azt gondolná az ember, hogy nekik csak egy csettintés, de nem.

Jó testfelépítésű, sármos, nagyon szép férfiak is sokan egyedül vannak.

Nagyon nehéz ez manapság.

dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De miért nehéz?
dec. 25. 22:16
 10/13 anonim válasza:
Ma a szingliség nagy divat lett.
dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!