Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban tényleg ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mégis hol??Akinek nincs csak 1-2 barátja annak elég nehéz párt találni,vagy esetleg bulikbam??És akinek egyáltalán nincsenek barátai?Eléggé kilátástalan vagyok ebben az ügyben,és szerintem egyedül fogok meghalni.Ti hogy vagytok ezzel?Hogy/hol ismertétek meg a párotokat?

2017. ápr. 12. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer majd egymásra találtok.. :)
2017. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

nehezebb biztosan, de attól függ inkább, meddig akarsz próbálkozni.

én például jelenleg úgy vagyok az egészel, hogy egyáltalán nem biztos, hogy bármivel is jobb lenne, ha lenne barátnőm.

2017. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nehéz, ha ne vagy túl ismert az adott városban. Legalábbis nálunk így megy, viszonylag nagy város, de megvan kik azok akiket mindenki ismer és nekik könnyen is megy. Másoknak meg nehéz. Aztán esetleg ha valakivel majdnem összejössz, de aztán mégsem utána még nehezebb lesz. Tapasztalat :/ Mázli kell hozzá és kimozdulni, de buliban pl kb lehetetlen rendes kapcsolatot találni. Legvalószínűbb suliból, de ott elég kockázatos pletykák és egyebek miatt. Barátok ha nem ismertetnek össze valakivel tényleg szerencse kell, hogy véletlen találkozz valahol valakivel, akivel lehet több. Ráadásul kezdeményezni sem szabad elfelejteni, néha sajnos a lányoknak is. Én lányként még sosem mertem de most ott vagyok, hogy lehet megpróbálom hisz veszíteni nem veszíthetek semmit. De nem fogsz egyedül meghalni nyugi, nehéz, de végül fogsz te is találni valakit :)
2017. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sincs sok barátom, de az a pár is tud házibulikat szervezni és elhívni a saját barátait, akik esetleg hívnak magukkal egy-egy főt. Én az utóbbi 2 barátomat így ismertem meg. Emellett meg szereztem klassz haverokat.
2017. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem ANNYIRA nehéz. Rengeteg lehetőség van, igazából, de ismerkedni tudni kell. Persze, ez szép lassan kifejlődik. Hol? -> Akár buliban is, de az nem mindig szerencsés, ha pl. discóról van szó. De bárhol. Edzőterem, más sport, iskola, egyetem, munkahely, szomszéd, a lehetőségek végtelenek. Nem fogsz egyedül meghalni, nyugi. Ha szerelmes szeretnél lenni, egyszer tuti találsz valakit. Csak ismerkedj sokat. Szerezz barátokat. Én gimnáziumban ismertem meg a páromat. Egy-két évig csak barátok voltunk, aztán kikerekedett egy másik történet is belőle.
2017. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tényleg nehéz, legalábbis nekem az volt. Én is zárkózott típus vagyok. De 5 év munkával sikerült elérni, hogy sikeres legyek a nőknél, és megtaláltam az igazit. Ha társat szeretnél, neked is ki kell lépned a komfortzónádból. Kialakítani egy baráti társaságot.


Itt van két válasz, amit hasonló témában írtam:


18. válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


3. válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

2017. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!