Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, ha beleszeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha beleszerettem az egyik haveromba?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Sok fiú haverom van.

De van egy olyan fiú, akivel nagyon jóban vagyok.


Majdnem minden nap szoktam vele írogatni, de leginkább pojénkodunk, meg mémeket küldünk egymásnak. (humoros típus ő is)

Vegyes jeleket szokott adni, fogalmam sincs mit tegyek....

Rejtélyesebb típus, én meg inkább megosztó...és ez miatt sokszor rosszul érzem magam, úgy gondolom túl sokat beszélek..:/

Elrontaná a barátságunkat, ha bevallanám neki? Azt hallottam, a fiúk szeretik, ha a lányok kezdeményeznek ilyenkor...de nem szeretném tönkretenni a barátságunkat.



#szerelem #barátság #vegyes jelek #miééééérr?
jan. 2. 01:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Az őszinteség a legjobb megoldás, azzal nem bántasz meg senkit.

Mondd el neki, hogy mit érzel. Lehet azt is sokféleképpen, nem kell feltétlen azt mondani, hogy beleszerettél, elég lehet annyi is, hogy többet érzel iránta, szeretnél többet vele lenni, stb, és azt is megmondhatod, hogy félted a barátságotokat, mert fontos neked.

jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazad van...viszont nagyon élvezem a barátságunkat, és nagyon félek attól, hogy hülyének nézne....mivel szerintem nem ilyennek ismer.
jan. 2. 12:12
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem nézne téged hülyének, hidd el a legtöbb női férfi barátság nem az aminek elsőre látszik. Én is elvagyok a női barátaimmal és élvezem a társaságukat, de közöltem velük burkoltan ha esetleg több is lenne, én nem hajtanám ki őket az ágyamból :P
jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Ne valld be neki! Ebben a rovatban mindenkinek a szerelmi vallomás a mániája? Azért nem érdemes bevallani, mert sajnos sok fiú hajlamos arra, hogy kihasználja az elé kerülő lehetőségeket. Téged is kihasználhat ez a srác, ha konkrétan felajánlod magad. Helyette inkább kérdezd meg, hogy ő mit gondol rólad. Próbálj puhatolózni, hogy ő benne lenne-e valami egészen másban is.
jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg fordított a helyzet, mint a 4-es írja, akkor meg a pasi ajánlja magát tálcán... tyúk vagy tojás - ha egyik sem kezdeményez, akkor semmi nem lesz belőle...


Szerintem ismerd meg az érzelmi világát és ismerd meg a sajátodat is. Az is lehet, csak egy fellángolás benned, s ha így van, csak bolondot fogsz magadból csinálni.

jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#2: szerintem attól nem menne tönkre a barátságotok, ha ő esetleg nem szeretne többet. Én fiúként mondom ezt. Nekem sok lány barátom volt, akadt, aki iránt én éreztem többet, meg a fordítottja is, de egyikkel sem szakadt meg emiatt a barátság. Ha őszinték vagytok egymással, akkor ez nem lehet probléma. Nekem olyan is volt, hogy először barátok voltunk, aztán jártunk 4 évig (egy szünettel), aztán a szakítás után visszaállt a barátság. Most lesz 20 éve, hogy "csak barátok" vagyunk, és napi szinten beszélünk így is, mert mindvégig tudtuk, hogy bízhatunk a másikban. Ez a lényege.
jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

"Lány vagyok. Sok fiú haverom van."


Na pont ezért utáljuk mi fiúk ha a csajunknak fiú haverjai vannak.

jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

#7: miért baj az, ha a barátnődnek fiú haverjai vannak? Milyen alapon várod el tőle, hogy kikkel barátkozzon meg kikkel ne? Én meg azt nem szeretem, hogy sok pasi tulajdonaként tekint a barátnőjére (amúgy fordítva is előfordul), és szabályozni akarja, hogy mit tehet és mit nem. A szerelem, meg a szeretet nem erről szól.

Lehet lepontozni.

jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

"Milyen alapon várod el tőle, hogy kikkel barátkozzon meg kikkel ne?"

Én sem barátkozom lányokkal. Tudom hogy rosszul esne neki. (Barátnőmnek)


Na és a lányoknak miért baj az ha a barátjuknak lány haverjai vannak?

Amúgy ez teljesen más. A fiúkat azért is zavarhatja, mert a fiúk máshogy "állnak" hozzá a lányokhoz. Mi fiúk tudjuk milyenek vagyunk

jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

#9: A szerelem a bizalomról szól. Ha ez nincs meg, akkor mit sem ér az egész. Jó, gyerekek vagytok, ehhez is meg kell érni. Nem azt mondom, hogy felnőni, mert nem leminősíteni akarlak, csak ez tény. El kell jutni érettségben oda, hogy egy kapcsolatban ne korlátozni akard a másikat, hanem boldoggá tenni. Egy kamasz lánytól sosem várnám el, hogy többé ne nézzen más fiúkra, ne barátkozzon velük.

Ha engeded, akkor nem akar menekülni. Ha korlátozod, és "fogva akarod tartani", akkor jön az ösztönös menekülési kényszer. Ez ilyen, így vagyunk kódolva.

Tudni kell engedni és elengedni is. Ez piszok nehéz persze.

De tapasztalatból mondom, hogy amint kész vagy elengedni valakit, ragaszkodni fog hozzád.

Persze ha valaki mással boldogabb, jobban összeillenek, jobban megvan a kémia, akkor így jártál. Ez is a játék része.

Annál visszataszítóbb dolog nincs szerintem, amikor valakit, akit elvileg szeretünk, korlátozni akarunk. Mégis sokaknak teljesen természetes ez.

jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!