Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem az egyik haveromba?

Figyelt kérdés
Most nyáron ébredtem rá arra, hogy többet érzek iránta. Egyszer felhívott telefonon és együtt aludtunk el. Meg olyanról beszéltünk, hogy együtt fogunk aludni. Ezelőtt nem volt ilyen és mostanában elég sokat mondja, hogy "szeretlek". De a lány barátait mind ölelgeti és puszilgatja. Bemerjem e neki vallani, hogy szeretem vagy inkább ne? 🙈
2017. szept. 11. 21:26
 1/4 anonim válasza:
Valld be. Neked lesz könnyebb
2017. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valld be !!!
2017. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A szerelem nem csak annyi hogy vársz és majdcsak megb*sz. Valakinek el kell kezdenie
2017. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, azért ha a lány barátait ölelgeti és puszilgatja, akkor lehet nem szerelmes beléd nagyon. Ismerek ilyen fiúkat, mindenkinek szívezgetnek stb, de közben semmit sem éreznek, csak barátságot.

Ahogy érzed, valld be. De azzal is számolj, hogy egy barátságnak lehet vége lesz ezzel. Írj majd fejleményeket :D

2017. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!