Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a haveromba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a haveromba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hónapok óta, ha találkozunk úgy viselkedünk, mint akik eggyütt vannak. De van egy kis baj. Ha a barátai ott vannak minden más..Nem fogja meg a kezem...Nincs csók, se ölelés semmi...Van, hogy hetekig nem is keres és nem beszélgetünk. Volt rá példa, hogy a barátainak (akik állitólag az én barátaim is) kibeszél. Ha rákérdezek megnyugtat, hogy nem igaz és megölelget.

Nagyon jó ember amúgy. És nagyon szeretem, de kihasználva érzem magam.


Ezt elmondtam neki mire nem volt reakciója csak a földet nézte és hajtogatta, hogy sajnálja...Majd mikor kiment a többiekhez azt mondta nekik, hogy neki én sose kellettem ettől többre.


Vegig hallgattam az egeszet...Es mikor latta, hogy ott állok és sírok. Csöndbe maradt és nem szólalt meg egész este. Csak ha kérdezték.


Mivel egy társaságban vagyunk így gyakran találkozunk, sőt szinte minden héten.


Három hónapja semmi nem volt már köztünk. És szeretem még, de probálok tovább lépni. Egyik este egy társaságban voltunk. És ott volt az a srác akivel alakulóban vagyok...végig beszólogatott..Kellemetlenül éreztem magam. De utana mikor nem volt ott a srác minden rendben volt. Reggel még kakaót is csinált nekem meg szendvicset.


De nem tudom. Nem tudok kiigazodni rajta. Szerintetek mit tegyek?



2017. aug. 23. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta nekik, hogy neki én sose kellettem ettől többre. "

"Es mikor latta, hogy ott állok és sírok. Csöndbe maradt és nem szólalt meg egész este. "

"Ha a barátai ott vannak minden más..Nem fogja meg a kezem...Nincs csók, se ölelés "


Te tényleg nem látod hogy igazából nem is szeret téged, és még szégyell is, kibeszél, csak néha vagy jó neki, amikor kedve van hozzád?

Miért hagyod hogy így kihasználjanak?


"Ha rákérdezek megnyugtat, hogy nem igaz és megölelget."

És neked egy ilyen szembetűnő hazugság elég is hogy ne kételkedj benne.


Én a helyedben már rég olyan fiúval lennék, aki tisztel, és tisztelném magam annyira hogy nem engedem hogy így bánjanak velem.

2017. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazad van.csak már évek óta ismerem és nem így ismertem meg. És azért reménykedtem...lehet picit naiv vagyok
2017. aug. 23. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy évek óta ismered, de most láthatóan ilyen és ha ez így van, ahogy leírtad, akkor bizony nem vállal fel a barátai előtt, megaláz és még ki is használ alaposan... Érzelmileg kihasznál, ne hagyd ezt, keress olyat, aki megbecsül...
2017. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem picit, hanem nagyon naiv vagy. Ez a srác egy rossz gyökér, kapd elő a női büszkeséged Drága, és holnaptol rohogd körbe a srácot, ha meglatod.
2017. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ember, aki ennyire jellemtelen, havernak se jó, nem megbízható semmilyen téren, legalábbis én ilyen emberben nemhogy nem bíznék meg, de társaságát is kerülném. Kétszínű, kaméleon módon viselkedő ember nem szimpatikus, pláne ha szerelmet hazudik és a másik érzelmeivel játszik.

Ha úgy történt minden ahogy leírtad, én az alapján így látom.

2017. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden így történt és sírtam neki ez miatt többször is. De barátok maradtunk. Vagyis hát az túlzás.
2017. aug. 23. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Levegőnek kell nézni.
2017. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!