Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan furán viselkedik barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan furán viselkedik barátnőm mivan vele???

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, hívásba annyira más mint írásba akkor olyan kedves meg minden szépet elmond h örökké veled meg ilyenek. Írásba meg állig beszélünk, folyton egyszavas valaszokat ad és nagyon ritkán ír. El is mondta h hangulatingadozasai vannak még néha bunko meg flegma de nekem ennél több kell egy kapcsolatban ez kevés. Mit tegyek?
jan. 20. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy számotokra nyugodt időpontban jelezd neki, hogy neked ez a gondod/problémád és, hogy neked ennél több kéne egy kapcsolatban és ezt beszéljétek meg közösen és próbáljatok meg dűlőre/megállapodásra jutni ami mindkettőtöknek jó
jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy nem annyira szeret írni. Az én egyik barátom is ilyen. Mások tuti azt mondanák (screenshotok alapján), hogy egy flegma f**z, pedig csak nem szívesen chatel, inkább felhív, ha valami olyan van.
jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen hogy viselkedik?
jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!