Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm furán...

A legjobb barátnőm furán viselkedik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lejobbbarátnőm, (én is lány vagyok) már vagy 8 éve, de mostanában egyre többet vitatkozunk. A barátnőm állandóan nála jóval idősebb fiúkkal lóg. Pletykákat terjeszt rólam, hogy én egy szörnyű, kétszínű ember vagyok. Megkérte az idősebb fiúkat, hogy fenyegessenek meg engem. A fiúk meg is fenyegettek, hogy megvernek, ha meglátnak.


+ A barátnőm melltartós képeket és videókat tölt fel az internetre, lehet ez csak számomra furcsa, mert nem vall rá. Szóltam neki, hogy törölje őket, mert ebből később baj is lehet. Egyre több videót töltött fel, annak ellenére, hogy figyelmeztettem.

(Ezután leribiztem, amit lehet egy kicsit bánok is)


Mit tegyek? Szerintetek menthető a barátságunk, vagy felejtsem el?



2020. dec. 6. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, ez csak álbarátság volt részéről. Sajnálom
2020. dec. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátságot felejtsd el, egy ilyennel, aki ezt-azt terjeszt rólad.

Egyébként pedig ne érdekeljen az sem: miket tölt fel, kövesd ki a közösségi oldalon (ha ismerősi kapcsolatot nem is törlöd vele), titokban se nézegesd profilját.

Nem szép ahogy bánt veled, de ha folyamatosan őrá koncentrálsz, követed tevékenységét, akkor ez elvonja a figyelmedet sok dologról: például új barátokat kereshetnél helyette, őt pedig elfelejtheted.

2020. dec. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha ő a "legjobb" barátnőd, akkor őszinte részvétem...
2020. dec. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!