Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon abba a hibába estem, hogy két srác nagyon megszédített, és most nem tudom mi tévő legyek, esetleg melyikkel érné meg, hogy esetleg párkapcsolatot alakítanék ki.



Nevezzünk A-nak az évfolyamtársam és B-nek az osztálytársam.



A-val online beszélgettünk egész nyáron, suli időben is. A beszélgetéseinkben mindenről tudtunk beszélgetni, nagyon törődő és kedves volt. Sokszor írt jó éjszakát üziket, szívet küldött. Érdeklődött miket szeretek, hosszú mondatokban írta le mi történt vele aznap. Nem tudtam aludni egyik éjszaka és végig beszéltük az éjszakát tudván, hogy ő másnap hajnalban indult haza a nyaralásáról. Sokszor flörtölt velem. Küldött naplementét a nyaralásukról. Azonban ő valamiért suliba nem mer odajönni hozzám, de rengetegszer kerülünk szemkontaktusba, sokszor bámul.


B állandóan a közelemben van, sokszor mellém áll, beszélgetni odajön, ha társaságban vagyunk konkrétan az én reakcióimra figyel, órákon bámul, teste mindig felém van fordítva. Ha meglát mindig fülig ér a szája. Karácsonyi húzáskor ő húzott és utána mesélte barátnőm, hogy tőle kérdezgette a srác, hogy miket szeretek, mit adjon/készítsen. Időnként úgy tűnik, hogy féltékeny lenne ha más srác szóba kerül olyankor beflegmul. Sokszor cseszeget, piszkál, ezeket csak velem csinálja senki mással. B online nem hajlandó/nem akar beszélni valamiért, inkább a személyes dolgokat preferálja.



Kérlek ne mondjátok azt, hogy azt válasszam amelyik bejön. Mindkettő egyformán tetszik, nem tudom mi tévő legyek, úgy érzem, hogy a rózsaszín köd miatt nem látom át a dolgokat ezért jó lenne külsős emberek gondolata/véleménye a szituációról.


Előre is köszönöm a segítséget!!!


jan. 24. 20:01
A kérdező szavazást indított:
A
B
Egyik sem
Más (leírom)
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj oda A-hoz a suliban és beszélgess vele. Valószinüleg félénk kicsit de ha párszor odamész hozzá majd bátrabb lesz. Kell neki egy kis idő amig élőben is ugyanúgy tud veled beszélgetni veled mint online.

L

jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyessel értek egyett. Szerintem is félénk, és próbálj meg te nyitni felé az iskolában. Így a leírtak alapján jó fej lehet.

Sok sikert :D

jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is az előttem lévőkkel értek egyet és próbálj meg A-val is beszélgetni személyesen iskolában és/vagy azon kívül (is).
jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha odamennél A-hoz beszélgetni, akkor lehet felbátorodna.
jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 NTBS ***** válasza:
22%
B, mert élőben adja elő magát mások előtt. A online bàtor. Ha összejöttók mi lesz?
jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én ha lány lennék az A-t választanám. Lehet, hogy vissza húzodóbb és fél az elutasítástól. Ha szabad kérdeznem hány évesek vagytok? Semmi rossz indulatból.
jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Egyiket sem, mert valódi vonzalmat, szerelmet nem érzel egyik srác iránt se.

Ahogy irántad sem érez egyik sem szerelmet. Ha valamelyik szerelmes lenne, le sem tudnád vakarni, online sem, ergo az osztálytársad sem szeret, mert csak suliidőben érdekled, este online feléd sem néz.

Ha szerelmes lennél magad is, nem született volna meg a kérdésed, hanem csüngnél azon, akit szeretsz.

Egy harmadik lesz a befutó.

febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én B-t jobban megismerném a helyedben, suli után elhívnám valami olyan helyre, ahol az iskolatársak szemei nem látnak, de mégis nyilvános hely, vagy valami olyan, ahova természetes ha osztálytársadként elhívod, lehet csak rossz tapasztalata volt az online csevegésről, (pl.: nekem az üzeneteimet anno mindig kifotózta a másik fél és mutogatta a haveroknak a szövegből kiragadott kontextusban, ezért én is szívesebben beszélek élőben).
febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
Na mire jutottál kedves kérdező?
febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem érdeklik kérdezőt a válaszok... :(
febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!