Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire van még divatban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van még divatban a papír alapú leveles ismerkedés a tiniknél? Ti örülnétek, ha kapnátok ilyen levelet? Hogy lehetne ilyet átadni kiszemeltnek amennyiben e mellett döntök?

Figyelt kérdés

A címben le van írva a kérdés nagy része. Illetve az lenne a kérdéssm, hogy mit lenne érdemes beleírní ha ezt tervezem adni a kiszemeltnek? Én 11-es vagyok, ő pedig 10-es és nem ismerem őt személyesen viszont folyosón és menzán suoktuk látni egymás, illetve volt már szemkontaktus is tarva egy kis ideig egymás közt.

És amennyiben ő nem szeretne se baráti, se párkapcsolatot azt tiszteletben tartom.

És még az lenne a kérdésem, hkgy higyab tudnám neki jelezni/inteni neki azt, hogy szeretnék beszélni vele anélkül, hogy le kéne szólítanom akár amikor a barátai mögött vagy egyedül megy a folyosón?

Ilyenkor elő tud jönni a szorongás/izgulás belőlem, illetve nem vagyok a legjobb leszólító sem és picit introvertált vagyok (amit könnyen letudnék tagadni, mert olyankor is eltudok beszélgetni erőltetés nélkül, de nem élvezem miután lemerült a social batterim), de beszélgetés/szóba állás után könnyen oldódom, szóval a szóba elegyedésig/beyzélgetés elejéig/elkezdéséig kéne eljutnom leégetés/probléma nélkül, utána már nincs ilyen féle problémám.



jan. 25. 17:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Minden kultúráltan és normálisan leírt választ megköszönök lévén, hogy ilyen téren még nincs tapasztalatom.
jan. 25. 18:09
 2/11 anonim válasza:
64%
Óvodában még elmegy...
jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos, ha őszintén saját magadtól tennéd, viszont így, hogy lényegében idegenek vagytok egymás számára, szerintem nagyon fura lenne. Inkább menj oda hozzá a folyosón, dicsérd meg az outfitjét, haját mindegy, és beszélgess vele
jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as az eleje az igaz és köszönöm az indítási ötleteket. Eseleg van neked vagy bárkinek valamilyen jó és/vagy frappáns nyitási/beszélgetés idndítására alkalmas szövege akivel kvázi idegeneket tudok megszólítani iskolában és nem csak annyi, hogy szia?
jan. 25. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs semmi, viszont oda szoktam szólni embereknek, hogy "jól néz ki az xy-od", ha tényleg így gondolom, és több alkalommal alakult már ki ebből beszélgetés, ezért ajánlottam

(hármas voltam)

jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi
jan. 25. 20:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez akkor működik, ha már együtt vagytok, mert akkor egy cuki dolog. Kiszemeltnek én nem küldenék levelet, pláne úgy, hogy még az sem biztos, hogy egyáltalán tudja a nevedet, mert baromi kétesélyes a dolog.
jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen sem volt divat, csak akkoriban nem nagyon volt más lehetőség. Önmagában egy darab papír nem fog meg senkit. Ha valami megfoghatja, az a mondandód, viszont ha a mondandó a lényeg, akkor teljesen irreleváns, hogy miként juttatod el hozzá.
jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat 7-es és 8-as.
jan. 25. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre nem a legjobb ötlet azt hiszem, ha már picit jobban ismered akkor viszont nagyon jó ötlet lehet.


Annó, egyik exemtől én is kaptam pár levelet. Nagyon örültem neki és a mai napig megvannak. Hihetetlenül jó érzés volt ilyesmit kapni.:D

jan. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!