Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha visszautasított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha visszautasított az egyik legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem hogy mit csináljak?


3 hónapja rájöttem hogy biszexuális vagyok, méghozzá úgy hogy szerelmes lettem az egyik legjobb barátnőmbe. Majd rá két hónapja közöltem vele hogy én sem vagyok hetero. (Ő is bi és elmondta nekem szóval úgy éreztem így korrekt) és akkor kiszedte belőlem hogy egy lány ébresztett rá. És akkor elkezdett folyamatosan kérdezni az illetőről majd végül kiderült. És azt mondta hogy rám csak barátilag gondol. Pontosabban azt mondta hogy nagyon tisztel és szeret de pusztán barátilag. Majd hozzátette hogy gondolkozási idő kéne neki. Mert nem tudja mit érez és szerinte még sosem volt szerelmes és nem rajtam keresztül próbálná ki. Jelenleg össze vagyok törve. Hogy mit érzek most? Hiányt. Hiányzik a jobbik felem. Kitépték a szívem nagyobbik részét. És nem az ő hibája. Őt okolnám utoljára. De attól még ez van. Már nem tudok sírni. Csak fáj. De nagyon. És ezen nem tud segíteni semmi. És nem tudom hogy viszonyuljak hozzá.


16L



#barátnő #szomorúság #biszexuális #viszonzatlam szerelem
jan. 28. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Brühühü. Éld az életed, idővel enyhülnek az érzések és érdekel majd más is.
jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ismerem magam. Egyszer 5 evig voltam szerelmes viszonzatlanul egy fiúba. Vagy az exemmel 2 hétig voltam együtt és 2 hónapom keresztül kb minden nap sírtam és egy év kellett a végleges feldolgozáshoz. Ezzel csak azt akartam mondani hogy nehezen felejtek. És nem tudom hogy most hogy viszonyuljak hozzá
jan. 28. 00:41
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Idővel majd megkérgesedik a lelked! Nyugi! Ahogy mondani szokták: ami nem öl meg az megerősít!
jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Hu, de durva, pár éve pont ugyanebben a helyzetben voltam, csak a barátnőm volt a szerelmes fél 😅

Nem nagyon tudsz semmit csinálni, csak próbáld megmenteni a barátságot. Nálunk sajnos tönkrement, azóta is szörnyen fáj, pedig kb 4 éve volt már :( 18L

jan. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ahogyan előttem szólók mondták. Ha nem a akar a barátnőd semmit, akkor túl kell tenned magad. Az élet ilyen, néha ad egy pofont, hogy erősebb legyél. Lesz még sok ilyened.
jan. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Hasonlóan a négyeshez, én is a másik fél voltam, plusz heteroként. Én igyekeztem megmenteni a barátságot, szerintem ő is, de nem sikerült.
jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Te miről beszélsz? Több százezer ember van odakinnt, akivel szereteten alapuló kapcsolatot tudsz kialakítani, senki nem tépett ki semmit belőled, csak bemagyarázod magadnak és szenvedsz. Ezt te csinálod.
jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Thunderfairy ***** válasza:
59%
Keress új barátot. Ha mindegy az illető neme akkor még előnybe is vagy. Itt most ez előny méghozzá nem kicsi. Ne add fel. Hajrá.
jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Adj akkor neki időt majd kiderül. A 2-es kommentedből azt látom, hogy bár nehezen, de elmúlik a szerelmi bánat nálad is, és majd jön egy új, mint ahogy ez sem az első. Előbb utóbb elmúlik ez is. Legalább az legyen előtted, hogy nagyon fiatal vagy.
jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

"3 hónapja rájöttem hogy biszexuális vagyok....."


Mai lányok 99%-a. Semmi különleges. 🙄

jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!