Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha visszautasított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha visszautasított az egyik legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem hogy mit csináljak?


3 hónapja rájöttem hogy biszexuális vagyok, méghozzá úgy hogy szerelmes lettem az egyik legjobb barátnőmbe. Majd rá két hónapja közöltem vele hogy én sem vagyok hetero. (Ő is bi és elmondta nekem szóval úgy éreztem így korrekt) és akkor kiszedte belőlem hogy egy lány ébresztett rá. És akkor elkezdett folyamatosan kérdezni az illetőről majd végül kiderült. És azt mondta hogy rám csak barátilag gondol. Pontosabban azt mondta hogy nagyon tisztel és szeret de pusztán barátilag. Majd hozzátette hogy gondolkozási idő kéne neki. Mert nem tudja mit érez és szerinte még sosem volt szerelmes és nem rajtam keresztül próbálná ki. Jelenleg össze vagyok törve. Hogy mit érzek most? Hiányt. Hiányzik a jobbik felem. Kitépték a szívem nagyobbik részét. És nem az ő hibája. Őt okolnám utoljára. De attól még ez van. Már nem tudok sírni. Csak fáj. De nagyon. És ezen nem tud segíteni semmi. És nem tudom hogy viszonyuljak hozzá.


16L



#barátnő #szomorúság #biszexuális #viszonzatlam szerelem
jan. 28. 00:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

"Egyszer 5 evig voltam szerelmes viszonzatlanul egy fiúba."

Azt írtad 16 éves vagy, akkor az még oviban kezdődött?

jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!