Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelembe bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelembe bele lehet őrülni?

Figyelt kérdés
Sajnos magamat mar orultnek erzem...

jan. 29. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
...és viszonzatlan szerelemmel gyűlölöd a nyári éjek asszonyát...
febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, 5-6 hónap alatt elmúlik. Legalábbis nálam ennyi idő.

Szerencsére már évek óta nem voltam szerelmes, nem is hiányzik. 😂

febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én jobban érzem magam, amikor szerelmes vagyok, pedig ez eddig mindig viszonzatlan maradt. Persze vannak negatív időszakok, amikor pl kirak az illető egy posztot, hogy összejött valakivel, az pl nagyon rossz érzés tud lenni. Nekem kb mindenkinek azután lett komoly kapcsolata mással, amikor megismertem, ez így különösen rossz érzés. Mert tudom, hogy ezt nem velem éli meg, pedig én arra vagyok a legjobban. Másnak összejön, nekem nem. De közben mégis ott van a szerelem szép oldala, hogy van kire gondolni, álmodozni, várni, hogy újra lássam stb. Van, amikor legszívesebben ugrálnék a boldogságtól, máskor meg nagyon elszomorodok, hogy sosem lesz az enyém. De összeségében mégis kellemesebbek a viszonzatlan szerelmes időszakok az életemben, mint amikor senki nem volt.
márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!