Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eddig kellettem neki, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig kellettem neki, most miért nem?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztunk, aztán rám írt és jól elbeszélgettünk. Aztán én úgy éreztem hogy akkor nem szerettem volna kapcsolatot, és ő mondta, hogy nem is akarta erőltetni az egészet, és hogy teljesen megért, de majd az idő eldönti. Úgy tűnt hogy tényleg oda van értem és adtam neki egy esélyt. Egy komoly srácról van szó a családom is ismeri őt is és a szüleit is, szóval nem hiszem hogy játszani akart volna. Aztán elhívott randizni, el is mentünk. Ott is jól telt, kicsit fura volt, mindketten visszafogottak voltunk, de szerintem ez normális egy első randin. Azután is beszéltünk, aztán hirtelen mondta, hogy el kell utazzon és a távkapcsolat nem működne, de azóta se ment el. Mi okozhatta ezt, és miért hazudott?

febr. 6. 17:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És hozzá tenném, hogy az a baj, hogy már hiányzik és úgy érzem, hogy egy részből én is elrontottam, hogy az elején le akartam koptatni
febr. 6. 17:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meggondolta magát , arra ,hogy ,,mi lett volna ha ‘’gondolni már felesleges , ha nem ő az igazi majd találsz másikat.
febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Agyalsz a semmin, mások is vannak rajta kívül.
febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát, csak nem akarta megmondani. Legalábbis szerintem.
febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 szerintem is.
febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem meggondolta magát, hanem a randi megmutatta, hogy mégsem veled képzeli el a jövőt. Ilyen van. Sőt, ezért van a randi. Ezzel meg kell barátkozni, hogy nem minden randi lesz világraszóló szerelem. Lapozz egyet és ne álmodozz olyat ami nem történt meg.
febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy azután is kérdezte, hogy hogy telt és, hogy meggondoltam e magam vele kapcsolatban ( mármint hogy majd idővel ha úgy alakulna akarnék e kapcsolatot). Majd hívott még egyszer hogy menjünk el, csak nem volt időm elmenni, mivel karácsony körül volt ez az időszak és nem volt időm.

Tudom, hogy még mindig reménykedem és több mint valószínű, hogy értelmetlen

febr. 7. 18:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok: azt gondold végig, hogy tényleg vágysz egy olyan srácra aki ilyen kétségeket ébreszt benned? Olyanra aki arra nem képes, hogy elmondja miért nem keres, miért nem találkoztok ha ennek olyan oka mint az időhiány? Mint neked karácsonykor? Tényleg ilyenre vágysz, aki annyira nem férfi, hogy eléd áll és kimondja, hogy mi a helyzet?

Nos?

febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22:02


Az ilyen ember azonnal rávágná, hogy nem, de legbelül vonzza a kiszámíthatatlansága, éppen ezért hiába teszel fel neki egy ilyen kérdést.

febr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de el kell őt engedned, mert lerázott. Ráadásul egy óriási kamuval rázott le. Próbálj mihamarabb továbblépni, még ha nehéz is.:(
febr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!