Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eddig kellettem neki, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig kellettem neki, most miért nem?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztunk, aztán rám írt és jól elbeszélgettünk. Aztán én úgy éreztem hogy akkor nem szerettem volna kapcsolatot, és ő mondta, hogy nem is akarta erőltetni az egészet, és hogy teljesen megért, de majd az idő eldönti. Úgy tűnt hogy tényleg oda van értem és adtam neki egy esélyt. Egy komoly srácról van szó a családom is ismeri őt is és a szüleit is, szóval nem hiszem hogy játszani akart volna. Aztán elhívott randizni, el is mentünk. Ott is jól telt, kicsit fura volt, mindketten visszafogottak voltunk, de szerintem ez normális egy első randin. Azután is beszéltünk, aztán hirtelen mondta, hogy el kell utazzon és a távkapcsolat nem működne, de azóta se ment el. Mi okozhatta ezt, és miért hazudott?

febr. 6. 17:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Még mindig bennem van a remény, akaratom ellenére is, de majd idővel jobb lesz
febr. 8. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!