Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 14 evesnek mennyi eselye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 evesnek mennyi eselye van manapsag egy 19 evesnel? nagyon rossz a szitu ezen a teren?

Figyelt kérdés
febr. 27. 05:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami kecsegtető. Biztosan jelentkezni fog olyan válaszoló, akinek ilyen felállásban is sikerült, de nem túl gyakori ez, hiszen ilyen korban nagy az érettségbeli különbség.
febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha 14 a lány, akik ELVILEG előbb érnek (lehet, testben igen, szexuálisan szintén, de érzelmileg, nem jellemző), akkor is soknak tűnik ez a difi,, mert a lány gyerek a fiúhoz képest. Maximum csak nagylánynak akar tűnni bizonyos külsőségekkel (műköröm, bevállalósabb fehérnemű stb.), de belül érzelmi téren ugyanolyan gyerek és a hormonok vezérlik, éppen ezért minimális esélyt látok egy átlagos 14 és 19 éves között arra, hogy valami stabilan működő létrejöjjön közöttük
febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 NTBS ***** válasza:
78%
50 %, mert ez nagyon egyénfüggő!
febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
16%
Nekem bejönne.
febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Egy 19 éves fiú jóval többet akar, amit egy 14 éves lány meg tud adni. Fordítva esélytelen.
febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

ha fiú vagy akkor nulla

ha lány vagy akkor lehetséges

Bár én férfi vagyok és az első nőm 14 évesen volt ő meg volt 19

febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem van eselyed, hajra 😉
febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát… Nem tudom.

Akikről szól ez a kérdés, na, ők igen érdekes “pár” (együtt nincsenek eddig, de semmi sem lehetetlen, ki tudja…).

A lány a 14 éves, ő komolyabb, mint a fiú és ennyi idősen Tolsztojt olvas (ez kicsit ijesztő nekem), a fiú… Ő sokkal gyerekesebb, animét néz (ennyit tudok hozzátenni) és azt sem tudja, hogy egy hónap múlva mit fog csinálni, míg a lány már 10 évre előre tervezett, amihez tartja is magát. Kicsit furák mindketten.

Egyszer már a fiú “kezdeményezett”, de a korkülönbségre hivatkozva menekült is, mert hogy a csaj biztos hülye és instabil a kora miatt. A lány még visszanyerheti a figyelmét szerintetek vagy sem? Vagy ilyen felállásban hogy szokott összejönni ez a járás dolog?

febr. 27. 17:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Abból ahogy a lány(vagy valamelyik barátnője,tökmindegy)feltette ezt a kérdést,elég egyértelmű hogy azért ő is nagyon gyerekes még fejben. Ez nem is baj 14 évesen,de akkor is még gyerek,egy 19 éves fiúnak nagyon más igényei vannak,független attól hogy ő mennyire gyerekes.
febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy-két dugásra van esélye.
márc. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!