Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 14 evesnek mennyi eselye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 evesnek mennyi eselye van manapsag egy 19 evesnel? nagyon rossz a szitu ezen a teren?

Figyelt kérdés
febr. 27. 05:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltem már gyerekes gondolkodású 14 éves lánnyal is, főleg az írásbeli kommunikációjával voltak gondok.

Pl. amikor nem léptem be instagramra fél napig és egy halom üzenet fogadott tőle, ilyenek, próbálom idézni:

Szia

.

.

Hallod

?

?

?

?

?

Naaa

?

?

?

?

Hahó

?

?

?

?

I

t

t


v

a

a

a

a

g

y

?

?

?

?

:(((((((

.

.

.

.

Jo

.

Akkor ne irjal :(((

.

.

.

márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Én 14-éves lány vagyok és az osztálytársamnak már vagy fél éve 18 éves palija van és jól elvannak, és előtte is mindig 17 év fölötti fiukkal ismerkedett és ez úgy unbock az összes osztálytársamra jellemző.

És őszintén nem vagyon értek egyet az efféle kapcsolatokkal de mint a példák mutatják ez mostanában már sokszor előfordul

márc. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is előfordult, a nagyobb fiúknak mindig feltűnik egy-két szép, pár évvel fiatalabb lány és lecsapnak rá.
márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fiúk, akik 18-19 éves létükre is egy 14 éves szintjén vannak, így fel sem tűnik a különbség.
márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Egy 14 evesnek mennyi eselye van manapsag egy 19 evesnel?"

Fordítva nagyobb esélye van. Bár vannak okos 14 évesek, akik nem hagyják hülyíteni vagy megvezetni magukat idősebbek által.

márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!