Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ahhoz, h a suliban bejojjek a fiúknak?

Gondolok nektek is megvan az a tipik "jó csaj" aki mindenkinek tetszik..szval én is olyan akarok lenni, mit csináljak?


febr. 27. 08:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem számít a méltóság: sok smink, elég sokat megmutató ruhák, nyalizz a menő srácoknak, rakj ki minél k**vásabb képeket instára és tiktokra.

Ha a méltóság is számít: adj magadra, de ne csak a külsődre. Fejlődj szellemileg, legyél kedves mindenkivel, legyél önzetlen, segíts másoknak. A gondolataiddal hívd fel magadra a figyelmet, ne a testeddel.


Egyébként, ha nincs olyan arcod, tested és személyiséged, akkor eljátszhatod a menő csaj szerepét, de valójában sose leszel az. Magadat kéne megtalálnod ahhoz, hogy értékesnek érezd magad.

febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%

Vakvágányon vagy: senkit nem szeret mindenki...


Ha azt látod, mindenki szeret, valójában senki nem szeret!


Ezen gondolkodj el, és inkább azt gondold végig, hogy milyen lány képét akarod magadból kialakítani, mit szeretnél, mások mit lássanak benned. Ez a fiúk egy csoportjának imponál, másoknak nem, ...

febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
90%
Kis butus, ne akarj mindenkinek tetszeni. Éretlen vagy te még, az látszik. Legyen több eszed.
febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
#3 nem vagyok éretlen, csak vannak vágyaim
febr. 27. 10:17
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
A vágyaid racionalizáld és szűkítsd le egy kőrre... Mindenki nem fog kedvelni, bármit csinálsz. Gondold végig, milyen típusú srácok figyelmét szeretnéd felhívni, talán ez legyen az első lépés.
febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
#5 tudom h kiknek a figyelmet akarom felhivni magamra
febr. 27. 10:25
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
És azt is tudod, milyen képet szeretnél kialakítani magadról az általad kiszemelt fiúk körében?
febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
#8 igen tudom
febr. 27. 10:32
 9/51 A kérdező kommentje:
Ja és #7 Az nem kxrva aki sok fiúnak bejon. És honnan veszed h szűz vagyok? Mondta valaki? Xdd
febr. 27. 10:34
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Akkor annak a szabályzatnak a mesgyéjén haladj, és akkor elérheted azt a brandet, amit akarsz, de bármi is legyen az, ahogy itt mások utaltak rá, ne feledd, annak lesznek következményei... amik alól nem vonhatod ki magad, legyen az számodra kedves vagy kedvezőtlen
febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!