Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges-e ez egyáltalán?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e ez egyáltalán? Most mit csináljak? [16/F]

Figyelt kérdés

A mai éjjel volt egy nem annyira érdekes, de annál inkább bajos álmom. A lényeg, hogy volt, illetve van egy lány aki tetszik, sokat beszélgetek vele, meg minden.

De ma éjjel volt egy álmom, egy szexuális témájú, viszont, egy nem igazán közeli ismerősömmel.

Egyébként megjegyzem, nagyon jó álom volt.

Viszont ma reggel, lassan egy órája nem hagy nyugodni egy érzés. Úgy érzem mintha a lány aki eddig érdekelt, már nem is. De az az ismerősöm igen.

Lehetséges hogy egy ilyen álom miatt megváltozott a vonzódásom?

Én tehetek róla?

Mit tudok tenni ellene?

El fog múlni magától?



#álom #szexuális álom #Álom szerelem #Megváltozott vonzódás #Exisztenciális krízis.
febr. 28. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ezek csak hormonok. Minden nap másra fog állni a @od.😅
febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, de itt nem ez a baj, az alapokon túl, nekem sokkal fontosabb hogy milyen emberről van szó, de most, mintha a személyisége, és a jelleme is sokkal szimpatikusabb lenne. Ha másra állna, azt hagynám annyibban..
febr. 28. 07:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Álom, lépj rajta túl, találj egy lányt vedd el és maradj mellette
febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2 éve van barátnőm, de én is álmodok ilyesmiket, nincs ebben semmi. 1 napig párszor eszembe jut az a csaj, akivel álmodtam, aztán elfelejtem és kész.
febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak kanos vagy és mivel volt egy ilyen álmod ezért úgy állítod be mintha valami változott volna.
febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
64%
Ne foglalkozz az álmaidat. Az álomfejtést hagyd meg a butácska vidéki kislányoknak.
márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!