Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Mind a ketten Magyarországiak vagyunk, ő egy évvel fiatalabb nálam. Még 2 hónapja bejelölt, vele együtt 2 legjobb barátnője is. Egyszer csak rámírt, válaszolt a sztorimra. Beszélgettünk egy jót. Aztán beszéltünk még pár napot. Utána már nem minden nap beszéltünk de volt hogy néha igen. Végül kiderült hogy a tanárnője az az anyukám. Ezután beszélgettünk még. Majd egyszer látott a legjobb barátnőjével suliban. Ott szaladgáltak a folyosón meg kukucskáltak néztek. Én az udvaron voltam. Később rámírt hogy én voltam e. Ja igen elfelejtettem mondani hogy megadta a tiktokját is meg közeli ismerősökbebis hozzáadott. Nem tudom eldönteni hogy most tetszem neki, vagy nem.

márc. 29. 18:13
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni hogy gyakran szívezi az üzeneteimet amikor írok neki
márc. 29. 18:47
 2/21 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megmondani, de elképzelhető.
márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 ezzel küzködök én is 😅, egyébként a tiktokján csak a barátnőit követi, meg engem, egyik fiú barátját sem követi
márc. 29. 20:10
 4/21 anonim válasza:
Hát sose lehet tudni, de a szivezés nem gyakran jelent valamit. De elég kezdeményező, ami jó jel. Ha kedveled, beszélgess vele, ha tetszik neked, akkor szerintem nincs nehéz dolgod, ha meg egyáltalán nem kedveled, akkor meg hanyagold szerintem. :)
márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom
márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 tetszik nekem meg minden. Csak nem tudom. Félek rizikózni főleg azért mert anyám tanít neki. Most követett be valamilyen 2. profiljával is. Ilyen se volt még velem hogy teljesen tanácstalan vagyok.
márc. 29. 23:27
 7/21 A kérdező kommentje:
Még egy kis infó, már 2 hete írogatunk (nem minden nap), még mindig így ír hogy "igeeen" meg ilyenek, szóval hogy 3 magánhangzóval, nem tudom jelent e az valamit. Ahogy látom a barátnőjével nem írogat úgy
márc. 29. 23:54
 8/21 anonim válasza:
#4es vagyok, és szerintem ha szereted, akkor nincs mit rizikózni. Nekem volt egy barátnőm aki hasonló helyzetben volt, mert nekem is tanár az anyum és ettől függetlenül nagxon jól működött
márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 én nem is attól félek ha sikerül, hanem az ellenkezőjétől 😅
márc. 31. 00:56
 10/21 A kérdező kommentje:
Na meg én szokásomhoz híven mindent ami egyszerű elrontok
márc. 31. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!