Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit parázok az első szextől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit parázok az első szextől...?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem volt még kapcsolatom. Igazábol nagyon szeretnék már szexelni, rendszeresen masztizok stb, de lehet, hogy mégsem állok készen.

Hány évesen "kéne" elveszitenem a szüzességem?

Ha nem várom meg hogy kapcsolatom legyen, hanem csak ugy lefekszek valakivel az nagyon kurvás?

Mi van, ha az első barátom idősebb és tapasztaltabb lesz, én meg szűz?

Gáz lenne elsőre csak orális szexbe belemenni?

Mi az amitől átlagban a fiuknak jó lesz a szex?

Szexchattel mi a helyzet?

Hogyan kezdeményezzek szexet?

Ha a partner nem néz ki annyira jól, akkor is lehet élvezni?


Kb ezek a kérdéseim. Ha bárki tud bármi hasznosat, légyszii irjon! Nagyon köszii (ja és ne röhögjetek ki xd)



ápr. 29. 20:03
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Természetes hogy érdekel, és nem is olyan korai amúgy. Én 15 évesen szexeltem először srácként. Én se kapcsolatba, meg azóta is általába csak összejárok velük meg ilyesmi.
ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
#21 szerintem ez lanyoknál máshogy van én is olyan csajjal voltam először együtt akit alig ismertem és nem is jött be de mivel már minden haverom "túl volt rajta" nem érdekelt
ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal a csajjal akivel először voltam 5 évig összejártam de nem egyfolytába, hanem ilyen fél éves-éves kihagyásokkal valamelyikünk rácsörgött a másikra és mentünk tolni egy menetet. Konkrétan ennyiből állt a viszony. Amúgy szex után nem tudtam elviselni pedig jól nézett ki meg nagyon bevállalós vagány csaj volt. De ha kiürült a patron már nem bírtam elviselni.
ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
79%

#20 "holott az ég világon senki nem kíváncsi rá..."


Na, éppen ez a baj!

ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
85%
#24 Miért baj ez?
ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #24 gondolom azt érted azalatt hogy "épp ez a baj" hogy nem a biblia szerint élnek az emberek(feltételezem hogy te igen)

Az viszont meg se fordult a fejedben hogy a hozzád hasonló bigott felfogású emberek miatt fordulnak el egyre többen az egyháztól?

Hisz a #10 es válaszodat vissza olvasva egy 16 éves lányt aki pusztán csak feltett egy kérdést a szexel kapcsolatosan már rögtön betegnek titulálsz illetve az örök kárhozattal fenyegtsz,persze írhatnád erre hogy te csak figyelsz erre a fiatal,naiv lányra puszta jószándékból DE az azzal kikövezett út tudjuk hogy hová vezet de írhatnám hogy:

Máté 7-1:25 "ne ítélj hogy ne ítéltess"

vagy János 8:7 "Az vesse rá az első követ..."

És még tudnám folytatni,ezzel csak azt akarom írni az hogy neked van egy világnézeted nem kell mindenkinek a szerint élnie

máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
85%
#26 "Az viszont meg se fordult a fejedben hogy a hozzád hasonló bigott felfogású emberek miatt fordulnak el egyre többen az egyháztól?" - Az a baj, hogy az ilyen bigott vallásos emberek nem hajlandók beszélni erről, nem gondolnak bele a másik helyzetébe, egyetlen céljuk, hogy ráeröltesség a másik a hitüket, mert az "az egyetlen igaz hit".
máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
87%
Puszta képmutatásnak tartom és rosszindulatnak ezeket az erőltetett vallásos dumákat. Ezt még ők sem gondolhatják komolyan, legalábbis remélem.
máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a kérdésed csak egy pótcselekvés. Ha szexelni akarsz, keress egy fiút, vagy engedd meg valamelyiknek hogy sikerrel járjon nálad. Nekem is van egy 17 éves barátnőm. Ő pl még éretlen ilyen téren. Várom hogy felnőjön, és kívánós legyen. 31/F
máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
19%

Én nem értem a kérdezőt, hogy miért lepődött meg a kérdése kapcsán őt elözönlő pedofil üziktől.


Ezt akartad, nem?


Kérdésben kiírod, hogy mennyire akarsz szxelni, aztán meg kigúnyolod és lenézed azokat, akik valóban segítő szándékkal le akarnak beszélni arról, hogy újabb ostobaságokat elkövess.


Sajnálom, hogy az őszinteség nem hatott meg és remélem, hogy a szüleid nem hagyják, hogy elkallódj.


Első körben ugyanis nem az interneten kellene tanácsokat kérned vadidegenektől és felhívni keringőre a pedofilokat meg a kiéhezett kanokat aztán meg nagy betűkkel tiltakozni az ellen, amit te magad vonzottál be magadnak, hanem olyan kapcsolatot kialakítanod a szüleiddel, szűkebb környezeteddel, hogy tudjál rájuk számítani, ha baj van. És lesz.


Lehet, hogy sokan 16 évesen még plüssel játszottak, de inkább legyen az, minthogy te majd 9 hónap múlva lebabázzál.


Legyen eszed!

máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!