Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit parázok az első szextől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit parázok az első szextől...?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem volt még kapcsolatom. Igazábol nagyon szeretnék már szexelni, rendszeresen masztizok stb, de lehet, hogy mégsem állok készen.

Hány évesen "kéne" elveszitenem a szüzességem?

Ha nem várom meg hogy kapcsolatom legyen, hanem csak ugy lefekszek valakivel az nagyon kurvás?

Mi van, ha az első barátom idősebb és tapasztaltabb lesz, én meg szűz?

Gáz lenne elsőre csak orális szexbe belemenni?

Mi az amitől átlagban a fiuknak jó lesz a szex?

Szexchattel mi a helyzet?

Hogyan kezdeményezzek szexet?

Ha a partner nem néz ki annyira jól, akkor is lehet élvezni?


Kb ezek a kérdéseim. Ha bárki tud bármi hasznosat, légyszii irjon! Nagyon köszii (ja és ne röhögjetek ki xd)



ápr. 29. 20:03
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:
74%
Nem tudom, ki mit gondol a kérdezőről, valóban lány-e és valóban 16 éves-e...
máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim válasza:
100%

Ugyan igy vagyok ezzel csak 16/f


De szerintem ne egy random palival veszitsd el

máj. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
64%
Valami hihetetlen mennyi beteg ember gyült össze egy ilyen kérdés alatt. A hittérítők mélységesen szégyeljék magukat, meg azok is akik össze akarták kukizni a nuniját.
máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!