Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hagyjam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hagyjam az egészet? :/ 16/l

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval körülbelül 3 hónapja,találkoztunk is már sokszor,és úgy érzem beleszerettem.. Sokat bókol,de nem csak facebookon,élőben is ugyanúgy elmondja. Azt mondta megbízik bennem.Ugy éreztem megbízik bennem és komolyan gondolja,de egy kicsit most megingott ez az érzes, legalabbis bennem. Visszahallottam,hogy nagyon sok barátnője volt az elmúlt időben és általában nem túl hosszúak. Nem tudom érdemes lenne-e belevágni,hogy komolyan gondolhatja-e vagy se.

2015. márc. 9. 21:16
 1/4 anonim válasza:
100%
Egy probat meg er hidd el ! :)
2015. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teszteld. Ha büszkén mutatkozik veled haverok, meg a többi csaj előtt, ha felvállal mint bnőt, akkor lehet h komolyan gondolja. Ha ilyen nincs, akkor sanszos h csak meg akar dugni.
2015. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megpróbálhatod. Aztán ha valami nem okés, akkor ott tudod hagyni bármikor :) Lehet, te leszel az első hosszú kapcsolata!
2015. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hagyd
2020. jún. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!