Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes egy ilyen párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen párkapcsolatban "vegetálni" vagy inkább hagyjam az egészet? Adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés
Lehet hosszú kicsit, de kérlek olvasd végig! A barátommal fél éve járunk, csak hétvégenként tudunk együtt lenni. Ilyenkor minden nagyon jó, sokat szeretgetjük egymást meg ilyenek. Viszont hét közben keveset beszélünk és minden gondommal egyedül kell megbírkózzak, mert annyira nem ér rá, hogy sokszor el se mondom neki a problémámat, mert nincs időnk megbeszélni, akkor meg inkább bele se kezdek. Szeretem őt és tudom, hogy ő is engem, de sokszor elgondolkoztam már azon, hogy nem bírom ezt így, olyan emberre lenne szükségem, aki aktív részese a mindennapjaimnak és én is az övének. Van, hogy elbizonytalanodok, hogy fontos vagyok-e neki igazán, de olyankor mindig csinál valami olyat, hogy elszállnak a kételyeim. Nem tudom eldönteni, hogy várjak-e, hátha idővel javulnak a dolgok, vagy inkább szakítsak. Az a baj, hogy erre jelenleg nem lennék képes, mert egyrészt nagyon szeretem, másrészt nem vagyok most olyan lelkiállapotban, mivel a legjobb barátnőm csak az ő pasijával van elfoglalva, rajta kívül pedig senkim nincsen és ha szakítanék, akkor totálisan magamra maradnék és saját magamat kellene a földről felkaparnom, amire nem lennék képes az egyéb problémáim mellett. Szerintetek mit tegyek? 21/L

2015. febr. 2. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

tipikus kapcsolat,kommunikáció nélkül

csak elvagytok egymással de nem ismeritek egymást :/

2015. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, mert szereted, de nem elégít ki lelkileg. Nem tudom, én mit tennék a helyedben, de számomra az nagyon fontos lenne, ami neked is hiányzik, hogy mellettem legyen jóban, rosszban, elmondhassam neki a gondjaimat, és hallgassa meg, segítsen, támogasson. Talán várj még egy kicsit, de meg kell, hogy mondjam, ha tényleg szeretne 100 %-osan, akkor lenne rád ideje, akármi is van, mert mindenkinek arra van, amire akarja.
2015. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem jó sem neked, sem a párodnak...

Ha egy kapcsolatban ilyen mértékű az elbizonytalanodás, akkor abból ki kell lépni, mert különben lehúz!!!

2015. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából ő tényleg próbál a szabadidejében a lehető legtöbbet foglalkozni velem, nem az ő hibája nagyrészt, hogy nem tud annyit velem lenni. :/ Viszont az valamilyen szinten igaz, hogy nem elégít ki lelkileg. :/
2015. febr. 2. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

"sokszor el se mondom neki a problémámat, mert nincs időnk megbeszélni, akkor meg inkább bele se kezdek"


Pedig ez lenne a megoldás, akkor is szóba hozni és akkor is kérni tőle a közös időt, ha amúgy tudod, nehezen tudja csak megoldani. Ha nem mondod neki, hogy igényed lenne rá és ha nem beszélitek meg, akkor javulni sem fog a helyzet. Kevés rosszabb és már ne is haragudj, de szemetebb dolog létezik, mikor egy lány csak némán hallgat, vár pár hetet hónapot, majd egyedül dönt egy kapcsolat felett és hirtelen a semmiből szakít a párjával. Az, hogy éreznie kéne, hogy ezt magától is tudhatná baromság. Ha mindenre bólintasz és azt feleled, nincs gond, akkor nem várhatod el, hogy gondolatolvasó legyen.

2015. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az mi 4 éves kapcsolatunknak részben emiatt is vége szakadt, persze itt közre játszott, hogy elmúlt a szerelem és nem volt, ami felélessze, mert a heti másfél nap semmire nem volt elég már.

Van-e esély arra, hogy a közeljövőben összeköltöztök vagy változik annyira a helyzet, hogy többet tudtok együtt lenni?

2015. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele a egyszercsak a semmiből szakítani, természetesen vele is beszélnék erről, csak nem tudom, hogy felhozni a témát, mert ez olyan dolog, amivel jelenleg nem tudunk mit csinálni. A munkája olyan, hogy szabadideje alig van mellette. Nekem ezt az elején elég nehéz volt elfogadni, de bele kellett törődnöm. Próbálom azzal nyugtatni magam, hogy majd egyszer ez megváltozik, nem tervezi ezen a munkahelyen ledolgozni az egész életét, majd ha vált akkor lehet jobb lesz. Az összeköltözés valamelyest enyhítene a problémán, de jelenleg erre nincs lehetőségünk.
2015. febr. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!