Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 évesen van már igazi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen van már igazi szerelem / kapcsolat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 16:03
 1/9 anonim válasza:
92%
Lehetséges! :) fiu vagy lány vagy?
2015. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:
100%

Aranyos imádnivaló gyerekszerelem. Amiből nagyon szép emlékek lehetnek, és igenis lehet valaki olyan érett, hogy nagyon szépnek élje meg ezt is.:) De az teljesen más kategória, gyerekszerelem. Kapcsolatra már nem mondanám, hogy "igazi" kapcsolat. Legalábbis így idősebb fejjel teljesen más tesz egy kapcsolatot igazivá. Akkor tökéletesen annak tűnt.

De ez olyan mint a kedvenc játékaid. Lehet 10 évesen még barbival játszol papás mamást, de Neked akkor ott az valódi lesz, és szívesen játszod. De természetesen 10 évvel később már gyerekes buta játszadozásnak fogod nézni. Remélem nagyjából sikerült érthetően megfogalmazni.

2015. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Lányoknál úgy vettem észre lehetséges, de fiú példával nem találkoztam.
2015. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Interferencia ***** válasza:
89%
Szerelem igen, kapcsolat nem.
2015. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. márc. 30. 19:53
 6/9 anonim válasza:
attól függ mennyire érett az illető, leginkább agyban.mindenkinél mást jelent a kapcsolat szó.
2015. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
lehetetlen :) lehet hogy úgy érzed hogy szerelmes vagy, de tényleg szerelmes, nagyon nagyon... de hidd el, az még nem az.... :) én is hittem 16 évesen ezt az 1. barátomnál, és rájöttem hogy az még nem volt az a felhőtlen csodálatos nagy szerelem.. :) csak a következő barátomnál.. :)
2015. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem hinném, hogy gyakori.
2020. jún. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiúval és lánnyal is lehetséges, csak nagyon ritka
2021. dec. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!