Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mégis mit tud csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mégis mit tud csinálni az ember?

Figyelt kérdés
20 évesen beleszerettem egy nálam 14 évvel idősebb férfiba. Egy csók csattant el közöttünk. Ez 2 hónapja volt. Előtte már 1 hónapja felfigyeltem rá. Azóta nem megy ki a fejemből. Ausztriába lakik, így ritkán jár haza. Eddig örültem, hogy hetente vagy két hetente néhány órára láthatom és beszélhetek vele, de ez egyre ritkább. :( 1 hónapja nem is láttam. 2x beszéltünk facebookon. A csók egy bulin történt, de mintha nem is lett volna semmi közöttünk úgy nézett rám a legutóbb. Nagyon szomorú vagyok. Azt hittem az érzés el fog múlni mivel nem látom minden nap, de egyre rosszabb. Borzasztóan hiányzik, és mindenről ő jut eszembe. Pedig kapcsolatot nem is várhatnék. A korkülönbség és a távolság végett. Tudom, hogy ő nem így érez irántam, mert akkor biztos keresne, és nem bánt volna velem úgy a múltkor, mint egy idegennel. Sajnos nem tudom mit csináljak, nem megy a felejtés. Sokat járok bulizni, de egyszerűen más srácra rá se bírok nézni. Olyan érzésem van mindig, mintha megcsalnám, ezért kerülöm is a fiúkat. 3 hónapja gyötrődök éjjel-nappal. Tanács? Reménytelen szerelem ez.. amiről remélem nem vett tudomást, mivel nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni a közös baráti társaság végett.
2014. aug. 1. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A rabja lettél, a megszállottja. Ha sehogy sem sikerül kiheverned, menj el egy jó pszichológushoz. Közben pedig igenis bulizz és legyél nyitott! Így csak tönkreteszed magadat!
2014. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reménytelen szerelem,jó sokáig el is fog tartani a "szenvedésed" ehhez valaki más kell aki elfelejteti veled,egy másik srác akibe bele szerethetsz.


(mintha én írtam volna a kérdést :D )

2014. aug. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!