Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy döntöttétek el a nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy döntöttétek el a nemi identitást? Lányok? 25L

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy kipróbáljam-e..Fantáziálgatok lányokról,és egyre inkább azt érzem,hogy kipróbálnám,de félek,hogy elítélném érte saját magamat,vagy sérülnék lelkileg...Elvileg 24 éves korig eldől,hogy ki hova tartozik,én 25 vagyok,de még mindig (Kb. 2 évente) eszembe jut,hogy mi lenne,ha..
2015. jan. 9. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj és mássz rá egy csajra... ott az ágynál kiderül, hogy mi van.

Nem kell ebből ekkora hűhót csapni! Szerintem teljesen felesleges. Min fog változtatni, ha kipróbálod?

Nem illik a jó kislány imázsodba? Vagy mi?

2015. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 31f vagyok, és ugyanúgy vagyok mint te. Szerintem próbáld ki. Lányok között nem olyan "gáz".
2015. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Oh igen: hát 14 évesen egy buliban egy 30 körüli nő csak úgy lekapott... a csókra már nem emlékszem csak a döbbenetre, amit kiváltott. Kb akkor voltam benne totál biztos, hogy a nők nem jönnek be.


első voltam 28 N

2015. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is pròbáld ki nem vesztessz semit lehet hogy ez a te "utad" és lehet hogy ìgy tudod kiélni meged teljesen ( bárcsak a csajom is ijen lenne ûgy megnézném egy másik csajjal)
2015. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fiú vagyok .... kb valahogy igy DE csak annyit tudok mondani hogy azért élünk hogy mindent kipróbáljunk ... Próbáld ki nem lessz semmi rosz !!!!
2015. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, nem jött be és ennyi
2015. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leginkább az fontos, kibe tudsz szerelmes lenni és kivel tudnád elképzelni, hogy leéld vele az életed.
2015. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!