Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval...

15 éves lány vagyok és már fél éve szakítottunk a barátommal, de még mindig nem tudom elfelejteni. Néha sikerül lefoglalni magam, de mindig eszembe jut. Nem tudok róla senkivel sem beszélni, mivel a legjobb barátnőm az ő legjobb barátja és végül is egy baráti körünk van. Nem tudom, hogy szeretem vagy csak hiányzik, de semmiképpen nem akarom vele újra megpróbálni, mert van barátnője és nagyon boldognak tűnnek. Egyébként egy évig voltunk együtt.



2015. máj. 14. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy uj baratot vagy egy uj hobbit es tuntess el mindent ami emlekeztet ra :)

18/L

2015. máj. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A távolság és a kommunikáció hiánya mindig jót tesz.Ebben az esetben nehezebb a dolgod,mert a közös baráti kör miatt gyakrabban kell látnod,de ha akarod,idővel túl tudsz lenni rajta.Aláírom,hogy így nehezebb és hosszabb,de muszáj elfelejtened.Ő már mással boldog.
2015. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!