Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez igazi szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igazi szerelem?

Figyelt kérdés

Szóval. Én nagyon szeretem Gergőt. Mindenki azt os mondja,hogy illünk egymáshoz. Nem tudom,hogy ez igazi szerelem,vagy csak kivetítés,de most 2 hétig volt bárny himlős,és már nagyon hiányzott. Mindig mikor a közelembe jön elkezdek hülyén viselkedni,és órán vagy bármikor ha valami vicceset csinál vagy a fiúkra vagy rám néz. És ha rám néz,és ha nevetek a viccén akkor egymásra nézve nevetünk. Mindjár itt a nyár,és

nem merem neki elmondani,hogy szeretem,de a nyarat nem akarom úgy

átélni,hogy nem tudja,hogy szeretem. És nem tudom,hogy elmondjam-e vagy ne,mert ha azt válaszolja,hogy ő nem szeret,én akkor lelkileg összeomlok. PLS segítsetek!!! Köszönöm. 11 éves lány vagyok. :)

nem,mert ha nem szeret én lelkileg összeö



2015. máj. 14. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

akkor lelkileg összeomlok

akkor lelkileg összeomlokakkor lelkileg összeomlokakkor lelkileg összeomlok

2015. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11 évesen nem lehet igazi szerelem, legfeljebb gyerekszerelem.
2015. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért,de tabletről írok,és a tabom elég lassú.
2015. máj. 14. 18:18
 4/13 A kérdező kommentje:
De elmondjam neki vagy nem?? Mit tegyek????
2015. máj. 14. 18:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Addig amíg a szeretkezés távol áll tőletek, addig gyerekszerelem gyanánt lehettek szerelmesek, ebben nincs semmi komoly, barátok lesztek, akik mintha járnának és sok mindent megbeszélnek egymással. Ennél ez nem több.


Ha nem bírod mond el.

2015. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaj istenem mondjad mert a végén még lelkileg összeomlok...
2015. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!!! Válaszokat kérek NEM KRITIKÁKAT!!!!!!!
2015. máj. 14. 18:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Ki az a Gergő? XD


(UI: komolyan miért kellett szét választani a kategoriákat!?)

2015. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kiss Béla04016 ***** válasza:

Az igazi szerelem nem arról szól,hogy mások mit állítanak, vagy hogy nevettek egymás viccein.

Akkor jó, ha csak rá gondolsz,vagy látod, már azonnal jön egy kellemesnek mondható érzés ami belülről megemel.

Akkor megtaláltad a párod.:)

2015. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyik kérdésre a válaszom (ami tökéletesen beillik is is):

Ne haragudj, hogy ezt mondom, most nagyon gonosz leszek. De ez anyira vicces, hogy több évig "szerelmesek vagytok" valakibe ennyi idősen! Ti még nem is tudjátok mi a szerelem... Elmondom, hogy te most miért gondolod, hogy szerelmes vagy:

Mert helyes, mert vicces, mert van ey kutyás játéka...

Ez nem szerelem! Egyszerűen nem! Ne haragudj de én csak nevetni tudok. Tudom, gonoszság de én legalább nem kíméllek téged

2015. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!