Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy a párotokon...

Van olyan, hogy a párotokon vezetitek le a stresszt? Mert pl a munkahelyeteken felbosszantanak? Hogyan vezessem le a stresszt, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Párszor van olyan,hogy a munkahelyemen felbosszantanak,a feszűltség gyűllik bennem egésznap,majd este valahogy kijön belőllem.Persze pont azon vezetem le,akit a legjobban szeretek.Tegnap este is,kijött belőllem,a páromat úgy megbántottam,hogy elkezdett sírni.Ilyenkor legszívesebben hánynék magamtól,és még rosszabbúl érzem magam mint elötte.Bűntudatom van,és nagyon bánt,hogy így viselkedem vele.Nektek is szokott ilyen lenni?Hogyan vezetitek le a feszűltséget?
2015. máj. 12. 06:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos szokott ilyen lenni. Egyszeruen, ha bent felhuznak, akkor nem tudok itthon is turelmesen viselkedni. Konnyebben elszakad a cerna. Altalaban inkabb igyekszem kibeszelni magambol es tovirol-hegyire elmondom paromnak, h mi idegesitett fel, kipanaszkodom magam es kesz, megnyugszom. De van, amikor annyira felhuznak, hogy beszelni sincs kedvem rola, faradt is vagyok es olyankor nem tudom elviselni, hogy hozzam szol valaki.
2015. máj. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mi lenne a legjobb,hogy levezessem a stresszt,de nagyon rosszul érzem magam utánna.Nagyon jó a kapcsolatunk amúgy,jól telnek a napjaink.Egy ilyen után,nagyon rosszul érzem magam,főleg amikor sír.Ilyenkor megszakad a szívem,nagyon rossz azt látni,hogy mit tettem.Nem tudom mivel lehetne hatékonyan levezetni a stresszt.
2015. máj. 12. 07:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Sportolj. Fúj
2015. máj. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fuss egyet.

Külön szólj, hogy ideges vagy.

Keress valami fizikai levezetést.

Meséld el neki, hogy mi volt a munkahelyeden.

Anyósom technikája: mosogass.

Döbbenet, de bevállik.

Nem mindegy, hogy a párod segítségével vezeted le a feszkót, vagy rajta. Keresd meg azt a módszert, ami számodra megfelelő!

2015. máj. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A munkahelyi porblémkat otthon kéne hagyni és nem hazavinni? Hogyan? Ha kilépsz az irodából (vagy tökmindegy honnan), egyszerűen ott hagyod és nem valami tapló gyökér módra máson éled ki. Tehet róla? Nem. Jobb lesz neked tőle? nem Szánalams viselkedés? Az.

Ha olyan marha pipa vagy, menj futni munka után pár kilométert, jó idő is van már hozzá. Én rövid távon biztos megunnám, ezt a fajta stílust és tojnék a bűntudatodra, elvégre még az se izgatott téged, mikor kiélted rajta a problémád.

2015. máj. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem egyszer előfordult, hogy a barátomon vezettem le a stresszt, de miután majdnem minden este veszekedéssel végződött, elkezdtem heti háromszor sportolni (squash) és ezerszer jobban érzem magam. És testmozgásnak sem utolsó :))
2015. máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam stresszelni szerencsére...


meg kellene tanulnod kezelni a feszültséged...vagy levezetni valamin...pl sport, vagy valami játékkal akár......

2015. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én biztos rendkívül kilennék. A párod a nő, avagy te? Ha te vagy a férfi akkor dupla szégyen
2015. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megesik, de ilyenkor tudja, hogy 10 perc és megnyugszom, nem is sértődik meg.


Trafikban dolgozom, egy eléggé elcigósodott régióban, így bejön zárás előtt egy órával, hogy este hazakísérjen, meg ne egyedül kell legyek ilyenkor, és ő is látja milyen parasztok járnak be néha, meg látja, hogy mi húz fel, és nem az, hogy rajta csattan, de van hogy elszakad a cérna. Ha elmegy az aki barom volt, eléggé hisztérikusan megkérdezem mindig: De láttad ezt? Ez komoly? Normális???

Csak ha felhúztak, akkor inkább hagy, de már tudja, mert olyankor szikrát szór a szemem, még egy kedves kérdéstől is.


Ez van... emberből vagyok én is.

2015. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még hányszor írod ki?! Az előzőre válaszoltam.


ÉN ott hagynálak, te meg sürgősen találj ki valamit, mert normális ember nem a párján vezeti le a stresszt.


Fuss, úsz, meditálj, stb.

2015. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!