Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan utasítsak vissza egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsak vissza egy lányt úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Én akarok barátnőt, úgy érzem hogy az nekem egy kötöttséget jelentene amit utálok én szabadszellemű vagyok nem bírnám ki hogy valaki magához "láncol" lehet hogy én is az igazira várok aki mellett ez nem zavarna.

Van egy csaj akivel rendszeresen beszélgetek facebookon találkozni elhívtam elöször visszautasította mert fél hogy szerelembe esik (gondoltam magamba ha ettöl tart akkor már késő) de a minap ö hívott el engem 2éve beszélgetek már vele ,nagyon jól megismertük már a csókolózásról is beszélgettünk . De a baj az nem tudnám öt szeretni igazán, inkább olyan ő nekem mint egy második lánytestvérem .nem tudom hogyan utasítsam vissza hogy ne bántsam meg őt.



2015. máj. 15. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Várjuk! :)
2015. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

azt írja hogy ő akkor is találkozni akar velem és adjak neki egy esélyt mert ő tényleg szeret. ujra leirtam neki hogy én tényleg nem tudnám másként szeretni mint egy lánytestvért

rakott egy sírós smileyt és ö is ujra leirta ugyanazt.

megirtam neki hogy rendben csak egyetlen egyszer találkozom vele , (az ország másik végében lakik) de csak akkor ha nem mutat be engem senkinek föleg nem a családtagjainak nehogy félreértsenek valamit ,nem fogok vele kézen fogva járkálni . erre még nem válaszolt semmit lehetségesnek látom hogy tényleg elment sírni és végül sikerült megbántani :( régebben beszélgettük egymással hogy mit csinálnánk a szerelmünkel én épp ezért még a kezét sem akarom megfogni ,nem akarok közeledni hozzá .nemtudom mi lessz a beszélgetésünk vége vagy az hogy akkor találkozunk egyszer és hébe hóba fogunk márcsak beszélgetni vagy azt mondja hogy többet nem akar beszélni velem , :( már ismerem annyira hogy ezt tudjam .én biztos nem fogok ráirni többet ha úgy dönt, lehet az lenne a legjobb ha elfelejtene engem :(

2015. máj. 15. 18:38
 13/15 A kérdező kommentje:
Végül a barátnőm lett, és úgy érzem ő az én igaz szerelmem
2016. okt. 17. 22:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Végre egy jó hír (csupa rossz hír van a tévében, internetes hírlapokon, újságokban, stb.), így lefekvés előtt. :)

1 éve még azt írtad, hogy nem tudnád őt igazán szeretni, mégis mi, és hogyan változott meg benned? :)


Remélem azért sokáig együtt maradtok! :)

2016. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Már egy ideje nem beszéltem a lánnyal és elkezdett hiányozni és csak rá tudtam gondolni és felkeresetem újra szerencsére még mindíg szabad volt és elkezdtünk radnizni nagyon megszerettem és úgy érzem ő is nagyon szeret engem

Nála jobban eddíg senkit nem szerettem <3

2016. okt. 28. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!