Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normalis hogy szeretne rolam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy szeretne rolam intimebb kepeket?

Figyelt kérdés
masfel eve ismerek egy fiut minden nap beszelek vele bar ritkan talalkozunk mert messze lakik tolem sokaig csak kavartunk 1even at de 1-2 honapja szerelmet vallott nekem. elkezdtunk snapchaten kepeket valtani es kitertunk arra a gemara h egyre tobbet mutatunk egymasnak nem erolteti a dolgot es ha rosszul erzem magam a kepek miatt buntudatom van akkor hibaztatja magat es merges lesz magara es mondja h ettol nem leszek olcso es ugyanolyan ertekes vagyok szamara de miutan mind a ketten megnyugszunk tudtomra adja h szeretne kepet de akkor kuldjek olyat amit en szeretnek es a vegen megint arra lyukadunk ki h megis ker bevallalosabb kepeket mert kivancsi nagyon kedves velem meg figyelms is de miert fontos neki ezek a kepek? mar nagyon reg talalkoztunk es o szeretne egyuttlenni velem (kapcsolatban) 17 eves lany vagyok
2015. máj. 17. 09:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Vigyazz kislány...


Egy 15 éves lány azért lett öngyilkos mert a melleit megmutatta skypen egy embernek es ő elterjesztette..

2015. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha mégis küldesz, akkor meg az arcod semmiképp ne legyen a képeken, így ha valahogy elterjedne a neten akkor sem tudnának teljesen beazonosítani.
2015. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!