Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 40 éves nővel szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nővel szeretnék együtt lenni, ilyen érzésem még nem volt ennyivel idősebb nő iránt.15/F Hogyan mondhatnám el neki?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudok nélküle semmit csinálni, 2-3 órákat alszom éjjel, teljesen depi vagyok miatta. Ami az egészben a bökkenő, hogy tanít, de kedves, megértő... Teljesen beleszerettem. Nem tudom elfelejteni, heti háromszor van csak vele órám, többet szeretnék vele lenni. Ha elmondanám valószínű kinevetne, beszélne szüleimmel, és lehet, hogy azt hinné csak a jobb jegyre hajtok. :( nem bírom tovább, valamit kell tennem, akkor is ha az a valami a halál
2015. máj. 17. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
ne mond el neki! abból csak bajod lenne!
2015. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a halálnál rosszabb csak nem. 😢
2015. máj. 17. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Fellángolás, felejtsd el.

Nekem is voltak ilyen "kitöréseim" anno!

2015. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már több hónapja ez van :(
2015. máj. 17. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el neki, és ne reménykedj semmiben. 15 évesen még akkor sem lenne esélyed 40 éves nőnél, ha nem iskolai szituációról lenne szó, mert egy ilyen érett nőnek te még gyereknek számítasz, egyáltalán nem tudna rád férfiként tekinteni, egyenrangú partnerként... :D Ha pedig tanárod, akkor pláne nem.


Egyébként az érzés ismerős, én is jártam régen hasonló cipőben. Az ilyen idős gyerekek sokszor csak szerelmesek akarnak lenni, és kell a szerelemnek egy tárgy. Valójában nem vagy abba a nőbe szerelmes, hiszen nem is ismered, semmit nem tudsz róla, inkább csak bálványozod és rajongsz érte, bár az igaz, hogy a fiúknál az ilyen rajongás sokszor erősebb tud lenni mint az a szerelem, amit majd később, férfiként érzel majd nők iránt. Nézd meg a Maléna című filmet, az is kb. erről az érzésről szól. :)


https://www.youtube.com/watch?v=Knu5zKiK5hw


Talán az a legszebb ebben, hogy soha nem mondhatod el senkinek azt, amit érzel, csak a te titkod. Bár lehet, hogy ezt még nem találod szépnek, de utólag majd egy szép emlék lesz, amit a tanárnőd iránt éreztél.


Egyébként annak idején én bele voltam bolondulva az érettebb nőkbe, és 22 évesen sikerült is lefeküdnöm egy 42 évessel. Azóta viszont már inkább a saját korosztályom érdekel, lecsengett nálam ez a dolog. :) Szóval még várnod kell pár évet, de ennél a tanárnál soha nem lesz esélyed!


Inkább próbálj meg a saját kortársaid közül választani valakit. Mert ha leragadsz az álmodozásnál, sok lányról is lemaradhatsz, akik viszont már elérhetőek :D Ezt meg fogod bánni, és bizony, én 20-on valahány évesen szívesen megfektetnék egy gimis csajt, pont azért, mert régen olyan hülye voltam, hogy nem velük, hanem az érett tanárnőimmel foglalkoztam....

Az ember mindig arra vágyik, ami elérhetetlen.

2015. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezt csak jó tanácsnak írom, gondolj bele úgy hogy ez csak egy 3,14csa és van rengeteg a világon, ráadásul 40 éves! Ez segít elfelejteni őt
2015. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Titanicba Rose is kibírta ,pedig Jack meghalt
2015. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!