Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a volt szerelmem és mivel lehet a legtöbb vadságot kiadni magamból? Már annyi van bennem hogy aki hozzám se szól meg tudnám fojtani

Figyelt kérdés
kész vagyok amióta meg tanultam szeretni és rájöttem hogy nagyon jó ,de már nincs kit :(( és lassan már nincs olyan nyugtató amitől miegnyugodnék drogozni pedig nem akarok
2015. máj. 19. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
vezesd le a feszültséget a sportban én is azt csinálom
2015. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha valamivel megbántott húzz be neki ;)


jó, persze tudom, hogy ez nem megoldás

csak én legszívesebben ezt tennem 1 bizonyos személlyel :D

2015. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
régebben ketrecharcoltam meg fociztam ,de abbahagytam és most nincs semmi sport az életemben csak néha edzegetek ,de semmi ,és valamibe jó ötlet lenne mindenem beletenni ,csak nem tudom mit csináljak
2015. máj. 19. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!