Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el a szerelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a szerelmem?

Figyelt kérdés
életem első szerelmét,párját asszonyát hogy tudnám elfelejteni.majdnem 2 évig voltunk együtt.de állandó veszekedés volt. és hazudott rengeteget.közbe az idő alatt minden ismerőssel baráttal megszakítottam a kapcsolatot 1-1,5 év után, ugy kikészültem és becsavarodtam.magamnak való voltam régen is,de most hiányoznak az emberek.egyedül vagyok az üres lakásba, már feleklni se akarok.a nő meg vígan elvan nélkülem,bulizik,iszik minden.valami jó ötlet?

2014. okt. 12. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szakítás... pff. Az nekem semmi. Ha megfogadod a tanácsomat adsz magadnak időt
2014. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor örülj neki ha ennyire könnyen átmész rajta.mennyi időt....
2014. okt. 12. 19:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Vedd fel nyugodtan a kapcsolatot a régi barátokkal. Én is ezt tettem.

Szakítás után az első napokban teljes magányban szeretek lenni (van, hogy egy hétig is senkihez nem szólok kb). Utána nyugodtan keresd meg a barátaidat. Keress olyan hobbit, ahol barátokat szerezhetsz (pl tánctanfolyam, biliárd stb).

Ha megismered majd, amikor készen leszel rá, a következő barátnődet, akivel nagy valószínűséggel nem fogsz ennyit veszekedni, akkor eszedbe nem fog jutni, hogy újra a volt barátnőddel legyél ;)

2014. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

pffffffffffffffffffffffffffffff


nem iszok és nem bulizok képzeld el. megőrülök egyedül a rohadt lakásban amióta elmentél innen nem voltam sehol és egésznap sírok. és senkivel nem beszeltem ...én talán nem szakítottam meg a kapcsaoltot mindenkivel? csak ellentétben veled nekem most se kellenek. tudod ki bulizik, hallomásom szerint te...

2014. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és még én hazudtam!! persze miben? abban h kitöröltem az előzményeket mert újraraktam ezt a szart? mekkora egy hazug vagyok nehogy azt hidd hogy nekem olyan húdejó felkelni nincs kedvem beszélni sincs kedvem senkivel nem hogy BULIZNI meg INNI! inni amugyse ihatok szoval ez már most bukott történet
2014. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
te kivagy ?O.o szerintem összekeversz valakivel
2014. okt. 12. 20:00
 7/12 A kérdező kommentje:
állandóan csak arra tudok gondolni h ott állsz az ajtóban kb beleőrülök aludni sem alszok.... szóval igen: VÍGAN ELVAGYOK.
2014. okt. 12. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:
tessék odaírtam a kommentet az előzőben a nevedben. szerinted nem azt csinálom 3 kib*zott napja h megtudjam mit csinálsz és jólvagye? az emailcímet már nem volt nehéz kinézni
2014. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kb 0-24 itt ülök s teszem fel a kérdéseimet 3 napja, mást nemtudok csinálni .bár felesleges volt belépnem mert gondoltam, hogy te írtad ki, de mivel az e-mail címet most lekérdeztem már biztos voltam benne..
2014. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szóval ezt is feltörted .:)
2014. okt. 12. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!