Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Help! Szerintetek is elkéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Szerintetek is elkéne felejtenem?

Figyelt kérdés
Noos az egesz dolog 3-4 hete kezdodoottt eloszor kint voltunk egy vasarnap egesznap a hajamat borzoltaa kerdezgette h van a pasim meg ilyenek, meghogy ossze jovok-e vele, aztan egyik penteken kint ultunk mellettem ult, direkt is ram fujta a cigi fustjet.. egesz vegig fogta kezem aztan kerdezgette adok e puszit meg minden de nem adtaam, aztan mogem jott es megolelt hatulrol, aztan ketten elmentunk setalni beultunk a buszmegalloba eloszor megcsikizett aztan a labam az oleben kotott ki aztan felallt folem jott es meg akart csokolni de nem engedtem mert nagyon cigi szaga volt es nem akartam en is olyan lenni, aztan azon a heten voltunk edzesen ott mutogatta magat puszikat kuldozgetett, aztan magam maradtam es vartam egy fiubaratomra o megjott es megfogta a seggem de nem is figyeltem... majdnem megutottem de elfutott.. aztan multheten meg fekudtem a kanapen az egyik cukraszdaban es oda ult mellem a hajam simogattta egymas nyelvet harapdaltuk aztan mindig puszilgatott,hatat massziroztam, mellette fekudteeem:D de majdnem lepottyantam es olyan jo illata vaaan, aztaan voltunk jatszoteren es mondott vlmit mondom neki felesegul ne vegyelek es azt mondta majd o engem:3 meg h nekunk it olyan cuki gyerekeink lesznek mint kint voltak:3 aztan vartam az egyik eladora a fagyizonal o meg oda jott hatulrol atolelt aztan tegnap ketten jottunk haza kezen fogva mentunk es mikor mentem el megcsokolt:$ szeretem de hiaba mindenkivel ezt csinalja... (es ne nezzetek ribinek, mert senkivel nem csinaltam meg iylet csak vele..)Es azt mondta,hogy koztunk nem lesz semmi, de ma meg at hivott magahoz.. nem ertem:( segitsetek..
2015. máj. 21. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából amit leírtál abból az derül ki, hogy nem igazán tisztel téged. legalábbis ha tényleg igaz, hogy ugyan ezt csinálja más lányokkal is. Azaz nem valószínű hogy komolyan lehet venni a közeledését, pontosabban fogalmazva, valószínű, hogy a viselkedésének több köze van ahhoz hogy megkapjon, mint az hogy megtartson.


Ettől függetlenül a döntést neked kell meghoznod, hogy ennek ellenére adsz-e neki egy esélyt vagy sem. Bár a leírtak alapján kétlem, hogy pár alkalomnál többre számíthatsz tőle...

2015. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nála ez oylan "normális" dolognak számít.. Igen mondták már,hogy csak kaland lennék neki, és ezt én magam is tudom.. de sajnos én bele szerettem.. és ez itt a baj..
2015. máj. 21. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor el kell döntened, hogy akarsz-e kaland lenni csupán, vagy inkább ezt kihagynád.

Hozzáteszem ha annak tudatában teszed meg vele, hogy csak egy kaland vagy neki, még nem leszel ribi. Megkapod amit szeretnél tőle, hiszen azt írtad egyébként bejön a srác.

De azt ez esetben tartsd szem előtt, hogy el fog hagyni, és ezt el kell fogadd.

Ha ez nem megy inkább felejtsd el, mert csak te vagy az aki ebben a dologban sérülhet.

2015. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!