Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Télleg el kéne őt felejtenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télleg el kéne őt felejtenem örökre? Kifejtem lent

Figyelt kérdés
volt valakim, akivel évekig kerülgettük egymást, végül mikor már kezdtem róla lemondani, összejöttünk. Ő barátságnak akarta titulálni a dolgot, talán mert félt az elköteleződéstől, de ez jóval több volt sima barátságnál. Ahogy összejöttünk, amikor először megcsókolt. Az a sok együtt töltött szép perc, az összebújások, a szex. Ezek mind bőven kimerítették a barátság fogalmát. Nagyon jól elvoltunk, ha én nem írtam neki, keresett ő, mindent meg tudtunk beszélni. Vágytunk egymás társaságára. Aztán ő rajtakapott egy félreérthető szituban és azt hitte megcsalom, pedig nem. Hiába esküdöztem neki, azt mondta leszarja és megint csalódnia kellett valakiben. Mondhattam neki bármit, látni sem akart, pedig odáig olyan jól megvoltunk. Nem keresett, nem írt, én próbálkoztam, de csak még jobban elrontottam mindent. Végül már el se olvasta amit viberen írtam neki, mert nem mutatta a viber állapotot. Amikor legutoljára találkoztunk látszott rajta, hogy nem örült hogy összefutottam vele. Újra szóbahoztam, hogy higgyen már nekem, erre nagyon dühös lett és azt mondta értsem már meg hogy leszarja és hagyjam békén. Sarkon fordult és ott hagyott. 2 napra rá letörölt facebookon is, mire megpróbáltam visszajelölni. Erre az volt a válasza, hogy letiltott. Írtam neki sms-t hirtelen felindulásból, hogy télleg ennyit jelentettem neki csak és még válaszra sem méltat? Ez októberben volt tavaly. Azóta írtam neki karácsonykor egy üdvözlést és annyit, hogy megértem ha félreértette, de remélem egy nap hinni fog nekem és ki tudunk békülni. Nem reagált. Azóta nem beszéltünk. Októberben lesz a szülinapja, addig már nem keresem, de akkor szeretnék majd neki írni. Szerintetek van még értelme? Télleg ennyire nem bízott bennem, elvakította a harag? Vagy hogy lehet az, hogy egyik nap még minden oké és keres, mint mindig, utána meg teljesen megváltozik és úgy kezel mint egy idegent? Ha télleg elkövettem volna amivel vádol, méltósággal elfogadnám a dolgot, de ebbe így nem tudok belenyugodni, hogy ártatlanul veszítettem el. A sors nem lehet ilyen kegyetlen, hogy így veszítsünk el valakit. Azóta én képtelen volna másra úgy nézni, vagy ismerkedni és nem tudom mikor fog újra menni. Nem tudom őt elengedni, ilyen körülményekkel nem. Eddig csak filmen láttam ilyeneket, a fickó rajtakapja a nőt félreérthető szituban, megsértődik és a nő hiába magyarázkodik neki, a pasi nem hisz neki és elhajtja. A nő teljesen kikészül, de végül egy idő múlva újra egymásra találnak és a fickó belátja, hogy tévedett. Szeretném őt visszakapni, de nem tudom mit tehetnék még. Vagy csak az idő segíthet? Azóta kerülöm az olyan helyeket a városban ahol összefuthatok vele, mert fájna, hogy szóba se akar állni velem. De ez így nem mehet sokáig. Nem látok kiutat? Ti mit tennétek a helyemben egy ilyen szituban? Minden tanácsot szívesen fogadok. Teljesen kétségbe vagyok esve

2015. márc. 16. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hoszem, hogy valaki szórakozásból lesz ilyen dühös...mondjuk az elég sokatmondó, hogy nem írtad le, mi is az a félreérthető szituáció. Valószínűleg te is tudod, hogy több volt az, mint félreérthető. Ha a nyelved egy másik nő torkában van, az nem félreérthető szituáció...
2015. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha tudni akarod, az a másik smárolt le, én nem akartam, de ő pont ekkor látott meg..... hiszed vagy sem, így volt. azonnal eltoltam az illetőt magamtól, de ekkor már késő volt. Én nem követem el semmit. az a baj hogy ezt ő sem hiszi el, ahogy te sem. nem véletlenül írtam hogy félreérthető szitu volt.
2015. márc. 16. 10:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy másik fiú közeledik, miért nem beszed észre? Miért nincs reflexed? Miért engeded fél méternél közelebb?
2015. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tarnai ***** válasza:
ja, ezt így szokás, mindenféle flört, előzmény nélkül csak megcsókolt. persze. csodálkozol ha leqrváznak?
2015. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha beleharaptál volna a szájába, ő meg kínjában fordít és még fel is pofoztad volna, biztos más lett volna, de így... :s
2015. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezekszerint bárki lesmárolhat egy óvatlan pillanatban, te csak eltolod.. Szerintem ő olyan lányt szeretne, akkor nem lehetséges lesmárolni, mert van ilyen is.
2015. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam, azonnal elhúzódtam. Egy pillanatra lefagytam mert a srác tök váratlanul csókolt meg. Nagyon aggasztóak a válaszaitok amúgy. Ha 2 ember szereti egymást, akkor bízni kéne a másikban. Én biztos, hogy hittem volna neki fordított esetben. Hisz láthatta, hogy nem ölelem át a srácot, és egy pillanat volt az egész, meg el is toltam magamtól. Talán azt hihette azért toltam el, mert megláttam őt. Az élet nagyon nem fer ha egy ilyen miatt veszítettem el, és őszintén megvallva a ti gondolkodásotokkal is gond van ha szerintetek megérdemlem a sorsomat? Bárkivel előfordulhat, hogy akaratán kívül megcsókolja valaki.... Egy pillanat töredéke az egész. Ráadásul nem is smárolás volt, csak adott a szájamra egy puszit....
2015. márc. 16. 10:19
 8/10 tarnai ***** válasza:
Egyre jobban meg akarlak ismerni. Véletlenek igenis vannak! Szemetek vagytok (többiek).
2015. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg el kéne őt felejtened, te is tudod. Ennek vége, akár igazságos volt, akár nem. Nem mondanám, hogy könnyen viselném, ha ilyen szituba kerülnék, de használnám az eszem és megpróbálnék túllépni rajta. Nem keresnék bátorítást arra, hogy miért is zaklassak valakit, aki nem akar látni.
2015. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Biztos lennie kellett valami előjelnek amit észre tudsz venni... Csak úgy nem csókolhat meg valaki... szóval.. nem kellett volna annyira közel engedni szerintem.

Ha pedig ennyire távol tart, akkor nem hiszem hogy lenne még esélyed... de ki tudja?

2015. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!